Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

21 godzin do Sukcesu

Zbigniew A. Królicki

21 godzin do Sukcesu

32,36

 

...dlaczego 21 godzin? Bo tyle czasu zajmie Ci przeczytanie tej książki.

Jaki jest sens czytania książek motywacyjnych?

Czy warto pracować nad sobą i ze sobą?

Czy to w ogóle coś daje i zmienia w życiu?

Umysł jest jak spadochron. Jeżeli jest zwinięty, to masz ogromny ciężar, który przygniata Cię do ziemi. Korzyści z niego są tylko wtedy, kiedy jest otwarty, rozwinięty.

Ta książka ma właśnie na celu zmianę Twojego sposobu myślenia o Sukcesie. Jest w niej coś do przemyślenia; do wewnętrznej refleksji i uśmiechu, oraz do momentu zadumy.

21 godzin do Sukcesu jest też pewną receptą. Pochodzi ona z wieloletniego doświadczenia życiowego wielu ludzi i była kształtowana przez ich osiągnięcia i porażki. Zawiera wiele różnorodnych oraz bardzo głębokich idei. Posiada wiele paciorków z rozerwanego sznura korali. Przez mistrzowskie poznanie życia łączy je wszystkie w jedną całość, zostawiając jednak na nitce miejsce również dla Twoich doświadczeń i osiągnięć.

Jest to subiektywny wybór problemów motywacyjnych, związanych z szeroko rozumianym sukcesem życiowym, zakończonych krótkimi opowieściami.
Chciałem zebrać w tym tomiku problemy i tematy, które kiedyś dla mnie samego były ważne i być może są również ważne dla Ciebie. Być może pomogą coś zrozumieć; uleczyć coś, co da się jeszcze uratować. Może staną się przystankiem dla rozwibrowanego umysłu, chwilą oddechu, ulgą w codziennym zabieganiu. A może wywołają uśmiech na Twojej twarzy.

Chciałem, aby ten zbiorek przemyśleń o Sukcesie był równie zabawny co refleksyjny.

Mam nadzieje, że dzięki tej książce nie zapomnisz nigdy użyć tego, o czym wiesz, że jest najskuteczniejsze – WŁASNEJ MĄDROŚCI.

Kos
Oprawa miękka

Wydanie: 2

ISBN: 9788376492247

Liczba stron: 474

Format: 14.5x20.5cm

Cena detaliczna: 54,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...