Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

7 zasad sukcesu według Mistrza Chuang Yao

Maciej Stawicki

7 zasad sukcesu według Mistrza Chuang Yao

6.1

(14 ocen) wspólnie z

19,90

 

Droga do sukcesu może mieć różne oblicza. Każda osoba ma swój wyznaczony tor i cel. Choć żyjemy w jednym świecie, każdy z osobna egzystuje w swojej rzeczywistości. Jednocześnie mimo tego każdy z nas jest częścią jednej wielkiej całości i każdy powiązany jest więzami z innymi. Dlatego na drodze do sukcesu i szczęścia należy mieć w świadomości tę zależność i postępować wobec innych tak, jakbyśmy chcieli, by z nami postępowano.
Książka składa się z 7 nauk-przypowieści, które tworzą jedną kompletną całość opisującą zasady osiągania sukcesu. Przenosząc się w odległe Chiny możemy poznać te tajemnice bezpośrednio od Mistrza Chuang Yao. Wcielając się w rolę jego ucznia, wyruszamy z nim w podróż i poprzez różne doświadczenia odkrywamy drogę do spełnienia. Teraz i Ty możesz skorzystać z dorobku wiedzy gromadzonej i strzeżonej od setek lat przez chińskich Mistrzów.
Na podstawie opowieści bohatera tej publikacji, dowiadujemy się, że warto skrupulatnie zmierzać w obranym kierunku. Nic bowiem nie może stanąć nam na drodze, jeżeli z pełną wiarą podejdziemy do realizacji naszych marzeń. Silna determinacja przysłoni wszelkie przeszkody napotykane na naszej ścieżce. Jeśli mamy klarownie określony cel, do którego zmierzamy, możemy zdobyć wszystko to, na czym nam tak bardzo zależy.
Przedstawiona w książce wiedza wznieci w każdym z nas chęć do działania w zgodzie z własnym sercem. Cokolwiek byśmy nie robili, zawsze osiągniemy sukces, jeżeli będziemy działać w zgodzie z samym sobą.
Odkryj Mistrzowski sposób na lepsze życie.

Studio Astropsychologii
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-737-7568-8

Liczba stron: 140

Format: 120x160mm

Cena detaliczna: 19,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...