Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

A teraz co?

Danuta Sadownik

A teraz co?

5.5

(2 oceny) wspólnie z

33,00

 

Katarzyna rozpoczyna naukę na wrocławskim uniwersytecie medycznym. Stara się odnaleźć w kompletnie obcym dla niej mieście, pośród nieznajomych ludzi, którzy zajęci są wyłącznie swoimi sprawami. Na domiar złego Kasia boryka się z problemami rodzinnymi oraz odrzuceniem przez chłopaka, w którym pokładała wielkie nadzieje. To bardzo dużo dla tak młodej kobiety, czas pokaże czy przeciwności losu jakich doświadcza doprowadzą ją do rozpaczy, czy wręcz przeciwnie umocnią silny charakter studentki. Poszukiwanie własnej ścieżki w życiu zaprowadzi dziewczynę na Maltę, gdzie czek ją kolejne ciężkie doświadczenie.

Jest to kolejna książka po "A ty dokąd?" i "Gdzie jesteś?", która dotyczy skomplikowanego życia trzech nietuzinkowych kobiet – lekarki, kompozytorki i studentki, połączonych tym, co trudne i jednocześnie piękne. Każda część to samodzielna całość, natomiast w każdej przeplatają się bohaterki, których życie nie oszczędza. Non stop stają przed trudnymi wyborami i niejednokrotnie dokonują trudnych do przewidzenia decyzji, którym zazwyczaj towarzyszy pytanie – „a teraz co?”. Za kobietami zawsze podążają mężczyźni – Paweł, Yama, Hubert i Adam, którzy dorzucają swoje trzy grosze do kobiecego świata pełnego dylematów i tajemnic.

Poligraf
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-05-30

Liczba stron: 300

Poligraf

Format: 14.5x20.5 cm

Cena detaliczna: 33,00 zł

Profil autorki na portalu Facebook

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...