Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Akademia Dobra i Zła Upadek

Chainani Soman

Akademia Dobra i Zła Upadek

7.5

(22 ocen) wspólnie z

27,92

 

To już koniec tej baśni. Finałowy tom emocjonującego prequelu serii Akademia Dobra i Zła, która trafiła na listę bestsellerów „New York Timesa”, sprzedała się w ponad 2,5 milionach egzemplarzy i została przetłumaczona na 29 języków. Waśń zatruwa serca dyrektorów Akademii a wielka bitwa pomiędzy Dobrem a Złem wisi w powietrzu! Czy szkoła przetrwa morderczą rywalizację braci? To, co powstało, musi upaść. Dwóch braci. Jeden dobry. Jeden zły. W zamian za władzę i nieśmiertelność, czuwają nad Bezkresnym Lasem i sprawują pieczę nad Akademią Dobra i Zła. Jednak wszyscy Mistrzowie Akademii muszą stawić czoło próbie. Próbie lojalności. Czy zdołają wyjść z niej obronną ręką? Co się dzieje, gdy zaufanie zostaje nadszarpnięte, a więzy krwi… zerwane? Kto przetrwa? Kto zginie? I co dalej z Akademią i jej uczniami? Podróż, która rozpoczęła się sto lat temu, nieuchronnie zmierza ku końcowi. Opowieść o bliźniaczych Mistrzach Szkoły doprowadza ich na skraj wojny i szokującej konkluzji, która na zawsze zmieni losy Akademii.

Jaguar
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-826-6242-9

Tytuł oryginalny: Fall of the School for Good and Evil

Liczba stron: 352

Format: 13.5x20.0cm

Cena detaliczna: 49,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...