Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Alergia w rodzinie Jak rozwiązać rodzinne problemy z alergią astmą nietolerancją pokarmową oraz dolegliwościami towarzyszącymi

Sears Robert, William Sears

Alergia w rodzinie Jak rozwiązać rodzinne problemy z alergią astmą nietolerancją pokarmową oraz dolegliwościami towarzyszącymi

6.5

(2 oceny) wspólnie z

23,03

 

Na dolegliwości związane z alergią cierpi z roku na rok coraz więcej osób. „Alergia w rodzinie” to kompleksowy przewodnik dla wszystkich, którzy chcą bardziej świadomie zadbać o zdrowie całej rodziny.

Nieleczone problemy alergików – zatkany nos, swędząca skóra czy bóle brzucha – mogą prowadzić do wielu poważnych schorzeń, takich jak astma, egzema, zapalenie jelit, a nawet do problemów neurologicznych. Niezależnie od tego, czy alergia została już zdiagnozowana, czy dopiero ją podejrzewasz, w tej książce znajdziesz wiele przydatnych i opartych na najnowszych badaniach informacji, które pomogą ci poprawić stan zdrowia całej rodziny, zarówno dzieci, jak i dorosłych. William i Robert Searsowie, ojciec i syn, to znani na całym świecie pediatrzy i autorzy wielu wydanych również w Polsce poradników dla rodziców.

W tej książce przedstawiają nie tylko przyjazny plan wspierania leczenia, ale też uczą, jak zapobiegać alergiom i ich objawom. W „Alergii w rodzinie” znajdziesz informacje na temat:

• przyczyn występowania alergii wziewnych, kontaktowych, pokarmowych,

• diagnostyki alergii,

• różnicy między alergią a nietolerancją. Dowiesz się, w jaki sposób:

• zadbać o dziecko z astmą,

• unikać najczęstszych alergenów,

• poprawić jakość życia alergika.

Mamania
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-663-2987-4

Tytuł oryginalny: The Allergy Book. Solving Your Family’s Nasal Allergies, Asthma, Food Sensitivities, and Related Hea

Liczba stron: 240

Format: 165x220mm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...