Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Algorytm szczęścia Boski przepis na udane życie

Sebastian Kosecki

Algorytm szczęścia Boski przepis na udane życie

23,43

 

Czy istnieje skuteczny algorytm zapewniający nam szczęśliwe życie?
A jeśli tak, to jak go odkryć i jak używać go na co dzień?

Ksiądz Sebastian Kosecki – znany tiktoter i duszpasterz młodzieży z Zawiercia – proponuje w tej książce strategię w czterech krokach, dzięki której lepiej poznasz sam siebie, odkryjesz tajniki budowania trwałej relacji z innymi ludźmi i spojrzysz na kwestie wiary i Boga w sposób zupełnie nowy i odkrywczy. Rozwijając odpowiedzi na wiele pytań swoich followersów, autor krok po kroku tłumaczy, na czym polega Boży przepis na udane życie. Porusza przy tym m.in. następujące kwestie:

Jakie są dobre i sprawdzone strategie podejmowania ważnych życiowych decyzji?
O czym powinni pamiętać zakochani, by ich miłość nigdy się nie wyczerpała?
W jaki sposób z faktu istnienia czekolady można wywieść istnienie Boga?
Jakie doświadczenie spowiedzi ma ksiądz, gdy nie siada w konfesjonale, ale staje w kolejce jako zwykły wierny?

To nie tylko dobra książka, ale także propozycja konkretnego programu, dzięki któremu uporządkujesz życie i odnajdziesz to, co daje ci prawdziwe szczęście!
Ks. Piotr Jarosiewicz

Ks. Sebastian Kosecki – ksiądz archidiecezji częstochowskiej, autor książek: Śladami Maryi. 30 Krzyżówek z Matką Bożą; Ministranci. Poradnik dla opiekunów liturgicznej służby ołtarza; Odkryj świat Biblii. Fascynująca podróż z bohaterami najważniejszej księgi świata; Rok liturgiczny dla dzieci. Przez wiele lat pełnił funkcję animatora grup dziecięcych i młodzieżowych we wspólnotach ministranckich i oazowych, a dzisiaj jako ksiądz sam je prowadzi.

eSPe
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-820-1252-1

Liczba stron: 172

Format: 14.0x20.0cm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...