Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Alicja po drugiej stronie przyjemności

Anna Langner

Alicja po drugiej stronie przyjemności

6.2

(154 ocen) wspólnie z

28,47

 

„Alicja po drugiej stronie przyjemności” to niekonwencjonalny, pełen ekstrawagancji i odważnych fantazji romans, w którym jawa miesza się ze snem, a pożądanie jest jak pułapka, z której nie chcesz się wydostać.

Alicja jest w życiu zdana tylko na siebie. Nie zawsze tak było. Kiedyś miała kochającą się rodzinę, jednak kiedy jej ojciec zbyt szybko się wzbogacił i zaczął obracać w towarzystwie, które zupełnie Alicji nie odpowiadało, dziewczyna zdecydowała, że nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Wyniosła się z domu i od tamtej pory utrzymuje się z kradzieży. Jest w tym dobra. Bardzo dobra. Jednak tym razem trafiła na nieodpowiednią kieszeń i nieodpowiedni portfel. I za tę pomyłkę przyjdzie jej słono zapłacić.

Zagadkowy pan D. nie wzywa policji. Zamiast tego ma dla Alicji nieoczekiwaną propozycję. Ostatecznie dziewczyna nie tylko zaczyna pracę dla mężczyzny, ale zostaje również zmuszona do zamieszkania w jego rezydencji. Musi pamiętać wyłącznie o jednej zasadzie – nie wolno jej się zbliżać do tajemniczego, otoczonego wysokim żywopłotem ogrodu. Jednak Alicja już dawno nauczyła się grać wyłącznie według własnych zasad…

„Alicja po drugiej stronie przyjemności” spodoba się czytelniczkom, które lubią odważne, kontrowersyjne romanse oraz ekscentrycznych bohaterów. Ta powieść to zaproszenie do mrocznego świata pana D., gdzie rozsądek ustępuje szaleństwu. Już nigdy nie zechcesz z niego wyjść. Zresztą... on i tak by ci na to nie pozwolił.

Niegrzeczne Książki
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-832-1181-7

Liczba stron: 424

Format: 135x205 mm

Cena detaliczna: 49,90 zł

Rok wydania: 2023

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...