Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Aloes dla zdrowia i urody Właściwości i zastosowanie terapeutyczne

Ulrike Raiser

Aloes dla zdrowia i urody Właściwości i zastosowanie terapeutyczne

19,00

 

Właściwości terapeutyczne aloesu znane są od czasów starożytnych, kiedy to liczne cywilizacje uznawały tę roślinę na równi z bóstwem, przypisując jej niemal magiczną i cudowną moc, skuteczną w leczeniu różnego rodzaju bólu.

Jednak, dopiero w przeciągu ostatnich dziesięcioleci rozpoczęto naukowe badania nad rzeczywistymi właściwościami aloesu, który znajduje powszechne zastosowanie w różnych produktach, zarówno leczniczych jak i upiększających.

Obecnie aloes jest jedną z najbardziej popularnych roślin, na temat której zostało już wiele powiedziane i napisane, zarówno przez naukowców jak i badaczy, którzy nie są związani z medycyną oficjalną.



Odbiorcy

- wszyscy, którzy chcą poznać właściwości aloesu

- osoby zainteresowane zastosowaniem terapeutycznym rośliny



Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę

- poradnik pozwala poznać własny organizm, umiejętnie słuchać swoich potrzeb, utrzymać zrównoważony styl życia i odpowiednio się odżywiać oraz na nowo zacząć żyć w zgodzie z otoczeniem

- książka uczy, jak w naturalny sposób zadbać o własne ciało

- korzyści terapeutyczne, jakie oferuje nam przybliżony w publikacji aloes, potęguje dodatkowo możliwość indywidualnego uprawiania własnej rośliny

Jedność
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2018-10-17

ISBN: 978-83-797-1904-4

Tytuł oryginalny: Aloe e salute

Liczba stron: 64

Format: 140x200mm

Cena detaliczna: 19,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...