Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Amerykańskie księżniczki Jej Królewska Mość

Katharine McGee

Amerykańskie księżniczki Jej Królewska Mość

7.0

(31 ocen) wspólnie z

28,58

 

Czy Ameryka jest gotowa na swoją pierwszą królową? Władza odurza. Jak pierwsza miłość, potrafi sprawić, że brak ci tchu. Księżniczka Beatrycze urodziła się z ogromną władzą, księżniczka Samanta z nieco mniejszą. Niektórzy, jak Nina Gonzalez, wciągani są w jej wir, a inni starają się wyszarpać ją dla siebie. Tak, mowa właśnie o tobie, Daphne Deighton. Podczas gdy Ameryka zaczyna przyzwyczajać się do królowej jako głowy państwa, Beatrycze usiłuje pogodzić się z tym, jak wiele musiała utracić, gdy zyskała koronę. Samanta podtrzymuje wizerunek „imprezowej księżniczki”... być może tym razem z imprezowym księciem u boku. Nina robi wszystko, by unikać pałacu – i księcia Jeffersona. Tymczasem misternym planom Daphne Deighton, chcącej poślubić Jeffersona, zagraża niebezpieczny sekret. Nastały nowe rządy... Jeśli lubisz wiedzieć, co słychać u księcia Harry’ego i Meghan lub Williama i Kate, z pewnością zaciekawi cię kontynuacja bestsellera „New York Timesa”, dziejącego się w świecie, w którym Ameryka także ma rodzinę królewską, z własnymi dramatami i złamanymi sercami. „Pomysłowe, świeże i zachwycająco romantyczne – Amerykańskie księżniczki to wyjątkowa rozkosz!” Sarah J. Maas, autorka bestsellerowych cykli Szklany tron i Dwór cierni i róż

Zysk i S-ka
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-820-2480-7

Tytuł oryginalny: American Royals II. Majesty

Liczba stron: 424

Format: 14.0x20.5cm

Cena detaliczna: 42,90 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...