Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Analityka biznesowa wspomagana sztuczną inteligencją. Ulepszanie prognoz i podejmowania decyzji za pomocą uczenia maszynowego

Analityka biznesowa wspomagana sztuczną inteligencją. Ulepszanie prognoz i podejmowania decyzji za pomocą uczenia maszynowego

57,34

 

Ulepszanie prognoz i procesów podejmowania decyzji za pomocą uczenia maszynowego
Wykorzystaj analizy biznesowe i sztuczną inteligencję, aby napędzać rozwój przedsiębiorstwa, podnosić wydajność i ulepszać podejmowanie decyzji biznesowych. Dzięki tej praktycznej książce z rzeczywistymi przykładami wyko-rzystującymi Power BI można poznać najbardziej odpowiednie przypadki użycia AI w rozwiązaniach BI, w tym ulepszone prognozowanie, zautomatyzowaną klasyfikację i zalecenia wspomagane przez AI. Ponadto nauczysz się, jak wydobywać spostrzeżenia z niestrukturalnych źródeł danych, takich jak dokumenty tekstowe lub pliki obra-zów.
Tobias Zwingmann pomaga profesjonalistom BI, analitykom biznesowym i specjalistom od danych rozpoznać ob-szary, w których sztuczna inteligencja ma szczególnie istotny wpływ. Dowiedz się, jak wykorzystać popularne platformy AI jako usługi oraz AutoML, aby tworzyć dowody koncepcji klasy korporacyjnej bez pomocy inżynierów oprogramowania lub danetyków.
•    Wykorzystaj AI, aby napędzać wpływ na biznes w środowiskach BI
•    Używaj AutoML do automatycznego klasyfikowania i lepszego prognozowania
•    Wdrażaj usługi rekomendacji jako pomoc w podejmowaniu decyzji
•    Wydobywaj spostrzeżenia z wielkoskalowych danych tekstowych za pomocą przetwarzania języka naturalnego
•    Wyodrębniaj informacje z dokumentów i obrazów, wykorzystując widzenie komputerowe
•    Buduj interaktywne interfejsy użytkownika dla tablic kontrolnych wspomaganych przez AI
•    Implementuj kompletne studia przypadków w celu budowania tablic analitycznych zasilanych przez AI

„Po 15 latach spędzonych w świecie danych książka ta wywróciła do góry nogami mój ogląd klasycznego rozwiązania BI. Jest doskonale zaprojektowana i skonstruowana. Szkoda, że nie miałem takiej książki dużo wcześniej.”
—Kai Aschenbach
Szef działu narzędzi BI, HDI Global SE
„Analityka biznesowa wspomagana sztuczną inteligencją to książka niezbędna dla każdego, kto chce zrozumieć, jak można usprawnić analizy biznesowe za pomocą AI.”
—Ram Kumar
Główny specjalista
d/s danych i analityki, Cigna
Tobias Zwingmann jest doświadczonym danetykiem z solidnymi podstawami biznesowymi. Jest współtwórcą niemieckiego startu-pu RAPYD.AI, którego misją jest pomoc w adaptowaniu uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji przez firmy z szybszym uzy-skiwaniem korzyści biznesowych.

Apn Promise
Oprawa miękka

Wydanie: 1

ISBN: 978-83-7541-510-0

Liczba stron: 380

Cena detaliczna: 89,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...