Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Angielski 5-7 lat Zagadki obrazkowe

Agata Pietrzak

Angielski 5-7 lat Zagadki obrazkowe

17,56

 

Angielski 5–7 lat. Zagadki obrazkowe to kolorowa, bogato ilustrowana książeczka z łamigłówkami w języku angielskim dla starszych przedszkolaków i uczniów rozpoczynających edukację wczesnoszkolną. Łączy aktywną i skuteczną formę zagadek sprzyjającą intuicyjnej nauce języka angielskiego z atrakcyjną tematyką związaną z zainteresowaniami dzieci. Dodatkowo rozwija wiedzę o świecie, umiejętność myślenia logicznego, czytania i liczenia.
Zagadki rozwijające angielskie słownictwo i myślenie logiczne
Książeczka Angielski 5–7 lat. Zagadki obrazkowe zawiera niemal 100 wciągających zabaw o różnym stopniu trudności, polegających na łączeniu rysunków z podpisami, wyszukiwaniu niepasujących elementów, wskazywaniu przeciwieństw oraz liczeniu. Na każdej stronie znajdują się dwa zadania, a na odwrocie – odpowiedzi do nich oraz tłumaczenia poleceń.
Kolorowe ilustracje Filipa Depy pomagają w przyswajaniu angielskich słówek i zwrotów. Dzięki temu bez wysiłku i podczas dobrej zabawy dzieci utrwalają znaczenie obcych wyrazów i uczą się samodzielnie je stosować we właściwym kontekście. Odpowiednio dobrane słownictwo wspomaga zapamiętywanie i rozwija wyobraźnię językową.
Zagadki Angielski 5–7 lat to inspirujący sposób na spędzenie wolnego czasu, a także zajmująca rozrywka w domu, podróży czy na pikniku w plenerze. Książeczka z zaokrąglonymi rogami została wyprodukowana w Polsce z troską o bezpieczeństwo dzieci.
Rozwój
nauka angielskiego, poznawanie świata, pamięć, koncentracja
Autorzy
Filip Depa – leworęczny ilustrator, grafik, fan Pixarowych produkcji, produktów Wacoma oraz wszelakich artykułów papierniczo-plastycznych. Mieszka w Krakowie.
W serii również
Zagadki obrazkowe Angielski 3–5 lat
Zagadki obrazkowe Angielski 4–6 lat
Zagadki obrazkowe Angielski. Find and match 5–7 lat
Zagadki obrazkowe Angielski 6–9 lat
Zagadki obrazkowe Figle-migle! 2–4 lata
Zagadki obrazkowe Hip, hip, hurra 2–3 lata
Zagadki obrazkowe Re, re, kum, kum 2–3 lata
Zagadki obrazkowe Zgadywanki 3–5 lat
Zagadki obrazkowe Łamigłówki 3–5 lat
Zagadki obrazkowe Zabawy logiczne 3–5 lat
Zagadki obrazkowe Zabawy logiczne 6–9 lat
Zagadki obrazkowe Koncentracja 6–9 lat
Zagadki obrazkowe Czytanie, pamięć, koncentracja 6–9 lat
Zagadki obrazkowe Matematyka 6–9 lat
Zagadki obrazkowe Ortografia 6–9 lat
Zagadki obrazkowe Koncentracja 6–9 lat

Edgard
Oprawa: Pudełko kartonowe

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-666-1039-2

Liczba stron: 92

Format: 17.5x8.5cm

Cena detaliczna: 29,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...