Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Artysta

37,49

 

Nad Szczecinem ponownie zawisły czarne chmury.



Miasto zmaga się z kolejnym seryjnym mordercą, który na zawsze pragnie stać się jego częścią. Dobrze wie, co robi, a każdy swój ruch dokładnie planuje. Jest bezlitosny i przekonany, że tworzy prawdziwe działa sztuki – kompozycje składające się z ogromnych murali i… zwłok z oskórowanymi czaszkami.



Artysta pragnie zostawić po sobie nieśmiertelną sztukę, chce zostać zapamiętany i zapisać się w historii. Kpi sobie z policji, podrzucając ciała ofiar niemal pod same drzwi komisariatu.



Do akcji wkraczają dr Aleksander Lewis i komisarz Agata Skibińska, którzy muszą wykorzystać całą swoją wiedzą, aby zrozumieć umysł Artysty i powstrzymać go, nim stworzy swoje kolejne dzieło. Jednocześnie będą musieli walczyć z narastającą między nimi namiętnością i tajemnicami, które rzucają się cieniem na ich relację.



Jaką mroczną przeszłość skrywa Aleksander i co łączy go z Artystą?





Rewelacyjny kryminał! Bezwzględny morderca powraca. Brzezińska po mistrzowsku znowu prowadzi nas w świat kłamstw, tajemnic i niepewności. Ekscytacja i napięcie – do ostatniej strony. Czekam na więcej!

Honorata Szkudlarek, @partageuse



Elektryzujący kryminał ze szczyptą pikanterii, od którego nie można się oderwać – a zderzenie dwóch silnych osobowości tworzy mieszankę wybuchową. Intensywny, zapierający dech w piersiach, diabelnie dobry!

Dominika Frosztęga-Kęsek, @nika_z_kryminalem



To jedna z tych książek, których nie da się odłożyć! Diana Brzezińska tworzy w głowie czytelnika makabryczny spektakl, który trzyma w napięciu do samego końca. Dla tej lektury warto zarwać noc.

Anna Lempach, @cosdopoczytania



 

Otwarte
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: I

ISBN: 978-83-8135-434-9

Otwarte

Format: 135 x 205

Cena detaliczna: 49,99 zł

Rok wydania: 2024

Zajrzyj do środka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...