Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Bajka o zającu Szybkim i jeżu kuśnierzu z płytą CD

Lech Tkaczyk

Bajka o zającu Szybkim i jeżu kuśnierzu z płytą CD

23,52

 

Książka edukacyjna dla dzieci ze słuchowiskiem na płycie audio CD.

Kolejna pozycja z serii Gdyby zwierzęta umiały mówić autorstwa Lecha Tkaczyka. Po raz kolejny przeprowadzi on z najmłodszym czytelnikiem lekcję poglądową, podczas której maluch nauczy się wielu cennych i przydatnych rzeczy. Książka napisana jest z myślą o ciekawych świata, lubiących zdobywać nowe umiejętności i kochających przygody maluchach. BAJKA O ZAJĄCU SZYBKIM I JEŻU KUŚNIERZU to ciekawa historyjka opowiadająca o przygodach dwójki znajomych-jeża Kuśnierza i zająca Szybkiego.

Dzięki tej bajeczce Państwa pociecha dowie się, jak dobrać przyjaciół, co to znaczy uczciwość, jak i dlaczego jeż wygrał bieg z szybkim zającem. Do książki dołączone jest słuchowisko na płycie audio CD. Takie nagranie, to teatr wyobraźni i dziecko będzie miało okazję poznać dźwięki różnych zwierząt żyjących w swoim naturalnym środowisku. Z pewnością warto sięgnąć po tę bajkę. Żywa gra aktorska i wesoła muzyka poruszą wyobraźnię malucha, pomogą mu zrozumieć treść opowiastki, a także przedstawią dotychczas nie znane mu pojęcia. Książeczka napisana jest rymowanym, łatwo przyswajalnym przez dzieci klasycznym wierszem i pięknie ozdobiona ilustracjami Tomasza Laskowskiego.

Astrum
Oprawa miękka

ISBN: 9788382980028

Liczba stron: 32

Format: 20.0x29.0cm

Cena detaliczna: 39,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...