Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Bajkowa Drużyna. O brzydkich wyrazach, cukierkowej diecie i o innych sprawach co ciekawią dzieci + CD Bajki i piosenki do czytania i słuchania

Aleksandra Klich

Bajkowa Drużyna. O brzydkich wyrazach, cukierkowej diecie i o innych sprawach co ciekawią dzieci + CD Bajki i piosenki do czytania i słuchania

7.9

(8 ocen) wspólnie z

36,00

 

„Bajkowa Drużyna” to pięknie i oryginalnie wydana, kolorowa, pełna radości książka, łącząca wspaniałą zabawę z mądrymi tekstami w znakomitym wykonaniu.

Oryginalny multimedialny projekt dla dzieci w każdym wieku. Autorką wszystkich tekstów i rysunków jest znana piosenkarka Kasia Klich. Książce towarzyszy płyta z piosenkami w świetnym wykonaniu autorki i wierszami w brawurowej interpretacji Marii Czubaszek, Anny Dymnej, Kasi Klich, Katarzyny Kwiatkowskiej, Haliny Mlynkovej, Beaty Tadli, Darii Widawskiej, Artura Andrusa, Ryszarda Kalisza, Bartka Kasprzykowskiego, Jarosława Kuźniara, Liroya, Łukasza i Piotrusia Nowickich, Grzegorza Miecugowa, Artura Orzecha i Janka Kietlińskiego.

Część dochodu ze sprzedaży przeznaczona jest na fundację na rzecz dzieci z wadami serca Cor Infantis.
Książka z płytą CD.

Kasia Klich (ur.1973) - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i producentka muzyczna, zamieniająca "na lepszy model" wyłącznie sprzęty użytku codziennego. Żona swojego męża Jarosława Płocicy alias Yaro, znakomitego producenta muzycznego, z którym artystycznie i życiowo kooperuje od 2000 roku. Owocem tej współpracy są 4 solowe płyty, "Bajkowa Drużyna", kilka projektów muzycznych w fazie tworzenia i wspólny kredyt hipoteczny. Śpiewa, bo lubi. Pisze, bo lubi. Gotuje, bo lubi. Sprząta… bo musi.

Prószyński Media
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2011-10-04

ISBN: 978-83-764-8922-3

Liczba stron: 56

Prószyński Media

Format: 210x290mm

Cena detaliczna: 36,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...