Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Barwy zdrowia Twórcze spacerowanie

Dorota Raniszewska

Barwy zdrowia Twórcze spacerowanie

9.0

(2 oceny) wspólnie z

33,93

 

Twórz w swoim życiu atmosferę harmonii, spokoju i radości. – Dorota Raniszewska. Barwy zdrowia zawierają scenariusze twórczych spacerów, podpowiadają proste i skuteczne sposoby na:
- pełne pozytywnych doznań życie,
- odprężenie,
- radzenie sobie w trudnych emocjonalnie chwilach.
To książka dla osób poszukujących harmonii, radości i poczucia szczęścia, chcących poprawić swoje zdrowie, odporność psychiczną, umiejętności regulacji emocji. Jest doskonałym przewodnikiem dla rodziców, wychowawców pracujących z dziećmi i młodzieżą, instruktorów mindfulness czy kąpieli leśnych, opiekunów osób starszych. Polecam ją bardzo osobom i rodzinom w procesach zdrowienia. Książka Barwy zdrowia powstała we współpracy ze stowarzyszeniem Polskie Amazonki Ruch Społeczny. Dochód ze sprzedaży książki przeznaczony jest na rozwój Centrum Kryzysowego dla pacjentów onkologicznych i ich bliskich.



Opinie
Spacery były dla mnie wielką przyjemnością i wytchnieniem w codziennych obowiązkach. Nauczyły mnie, że mogę na chwilę zwolnić, zatrzymać się, dotknąć kory drzewa czy pochodzić boso po trawie. Poczułam, jak bardzo tego potrzebuję. Polecam każdemu. - Elżbieta Majewska, coach kryzysowy, współautorka wielu kampanii PARS
Z poradnika emanuje nietuzinkowa wrażliwość i kreatywność. Autorka prowadzi nas do miejsca, w którym jest tu i teraz: cisza, spokój, wdzięczność. Po tej lekturze Twój każdy krok uzyska nowych wymiarów głębi. - Maciej Kozakiewicz, autor bestsellera „Slow jogging. Japońska droga do witalności”
Uważne wyjście na spacer z Dorotą było doskonałą okazją do tego, aby otworzyć się na piękno otaczającego świata oraz zanurkować w możliwości obecnej chwili. Z perspektywy bycia tu i teraz w przyrodzie, wiele spraw nabiera innego wymiaru: myśli klarują się, pojawia się spokój i czysta radość bycia. Ta książka jest zarazem zaproszeniem jak i inspiracją do tego. - Magdalena Knefel, trenerka uważności, współautorka wielu kampanii PARS
Natura to, dla mnie, najpiękniejszy wyraz sztuki. Najintensywniejsze doświadczenie jej piękna przeżyłam po diagnozie: „Pani ma raka piersi”. Wtedy, gdy świat się zawalił i wszystko wydawało się być „końcem” – zachwyt nad pięknem natury zwyciężył. Obserwowanie otaczającej mnie przyrody wyzwoliło wiarę, że chorobę pokonam. Spacery z Dorotą uświadomiły mi, że wiele życiowych ran leczę dostrzeganiem piękna natury. Doroto, dziękuję Ci za to, że spacery z Tobą są dla mnie i mogą być dla wielu osób lekarstwem dla duszy. - Elżbieta Kozik – prezeska PARS, uhonorowana Złotym Łukiem Amazonek i odznaką honorową „Za zasługi dla Warszawy”.

Bookplan.pl
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-946-0239-0

Liczba stron: 152

Format: 14.3x20.5cm

Cena detaliczna: 49,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...