Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Baśń o złamanym sercu

Stephanie Garber

Baśń o złamanym sercu

7.5

(338 ocen) wspólnie z

26,42

 

Baśń o złamanym sercu to urzekająca powieść fantasy i wspaniały początek nowej serii uwielbianej autorki książek dla młodzieży i powrót do magicznego świata znanego z Caravalu.

Czytelnicy będą zachwyceni. W nowej książce Stephanie Garber dostają wszystko to, co lubią: niezwykłą historię, misternie rozwijane wątki, szybkie tempo, szalone zwroty akcji i barwne postaci z krwi i kości.

Zaczyna się jak w bajce… Evangelina Fox zawsze wierzyła w prawdziwą miłość. Aż do czasu, kiedy ukochany mężczyzna zaręczył się z jej przyrodnią siostrą! Evangelina jest pewna, że został zaczarowany.

Nadzieję trudno zabić, sam jej błysk może rozpalić pożar. - Stephanie Garber, Baśń o złamanym sercu

Nie może dopuścić do małżeństwa! Zrobi wszystko, by, jak w bajkach, żyć długo i szczęśliwie. Zdesperowana zawiera pakt z Jacksem, charyzmatycznym Księciem Serc. W zamian za trzy pocałunki, które Evangelina ma złożyć w wybranym przez niego miejscu i czasie, książę powstrzyma ślub, a dziewczyna wyleczy złamane serce.

To pozornie niewielka cena za szczęście, ale umowa z nieśmiertelnym to niebezpieczna gra. Wkrótce Evangelina przekonuje się, że książę chce od niej znacznie więcej, niż mu przyrzekła. Ma swoje plany względem dziewczyny, plany, które mogą zakończyć się albo wielkim szczęściem, albo wielką tragedią.

Baśń o złamanym sercu to idealny romans fantasy. Prawdziwa miłosna magYA!

O książce

Baśń o złamanym sercu to wybuchowa mieszanka tajemnicy, romansu i magii.

Karen M. McManus

Poradnia K
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-671-9555-3

Tytuł oryginalny: Once upon a broken heart

Liczba stron: 336

Format: 135x205 mm

Cena detaliczna: 44,99 zł

Tłumaczenie: Dorota Dziewońska

Rok wydania: 2023

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...