Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Baśniowa gimnastyka w dwóch językach. Nowe zabawy

Monika Hałucha

Baśniowa gimnastyka w dwóch językach. Nowe zabawy

14,62

 

Zagadki, zadania plastyczne, łamigłówki, wyszukiwanki i inne aktywności przygotowane przez redakcję magazynu „Świerszczyk”. Angielskie słówka wplecione w baśniowe historie pozwalają oswajać się ze słownictwem podczas zabawy. Do książki dołączona jest gra planszowa, która utrwala poznane terminy i pozwala wciąż na nowo wracać do świata baśni. „Baśniowa gimnastyka w dwóch językach” ćwiczy logiczne myślenie, spostrzegawczość, wyobraźnię przestrzenną i umiejętności manualne. Książka i gra są starannie zaprojektowane i pięknie zilustrowane; solidna twarda oprawa sprawia, że publikacja jest trwała, efektowna i świetnie nadaje się na prezent.
Książka jest kolejnym tomem serii KsiążkoGry (wyd. Nowa Era), z dużym zainteresowaniem przyjętej przez młodych czytelników i ich rodziców. Każdy tom serii funkcjonuje jako oddzielna książka, może je więc dowolnie wybierać kierując się zainteresowaniami dziecka. W ramach serii ukazały się: „Baśniowa gimnastyka w dwóch językach”, „Kopnięte królestwo”, „Ćwiczenia z myślenia z psem Plusem” i „Wyszukanka łośka Tośka” – wszystkie książki uzupełnione są grą planszową, która utrwala i porządkuje wiedzę zdobytą w czasie rozwiązywania zadań i łamigłówek.

Dla dzieci:
– wciągające poszukanki, labirynty, policzanki, zgadywanki…
– zaskakująca kartonikowa gra pamięciowa
– rekomendacja „Świerszczyka” – gwarancja dobrej zabawy

Dla rodziców:
– oryginalny pomysł na przekonanie dziecka do nauki języka obcego
– rekomendacja magazynu dla dzieci „Świerszczyk” – gwarancja mądrej zabawy i efektywnego spędzania czasu

Dla całej rodziny:
– pamięciowa gra kartonikowa – idealny pomysł na wspólne spędzanie czasu!

Nowa Era
Zintegrowana

ISBN: 978-83-267-3604-9

Liczba stron: 48

Format: 22.0x30.0cm

Cena detaliczna: 24,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...