Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Biblia Treningu kolarza górskiego

Friel Joe

Biblia Treningu kolarza górskiego

49,90

 

To najlepsza i najbardziej wszechstronna książka poświęcona kolarstwu górskiemu. Adresowana do szerokiej grupy rowerzystów: początkujących, zaawansowanych, uczących się i pracujących. Napisana prostym i zrozumiałym językiem przyda się zarówno zawodnikom, jak i trenerom. Wielu kolarzy ma talent, zacięcie i silną wolę. Brakuje im jednak wiedzy, która umożliwiłaby stworzenie osobistego programu treningowego. Aby trening stał się skuteczny i przyniósł oczekiwane rezultaty, musisz go opracować specjalnie dla siebie – poznać swoje mocne i słabe strony, swój organizm. Niezależnie od tego, czy chcesz wystartować w olimpiadzie, czy po prostu zyskać kondycję na przejażdżki z przyjaciółmi, „Biblia treningu kolarza górskiego” poprowadzi cię we właściwym kierunku, pomoże się przygotować i zapewni sukces! W książce znajdziesz odpowiedzi na wiele nurtujących cię pytań związanych z treningiem i przygotowaniami do zawodów:
Jak określić swoje cele i w jaki sposób zaplanować sezon wyścigowy?
Jak dobrać intensywność i objętość treningów?
Jak radzić sobie ze zmęczeniem?
Co jeść, aby zaspokoić wszystkie potrzeby organizmu narażonego na wysiłek?
Jak mądrze zaplanować treningi, aby maksymalnie wykorzystać wolny czas? Po lekturze tej książki trening będzie ci sprawiał przyjemność, a osiągane wyniki przejdą twoje najśmielsze oczekiwania!

Buk Rower
Oprawa miękka

Wydanie: drugie

ISBN: 978-83-930-7032-9

Tytuł oryginalny: The Mountain Biker's Training Bible

Liczba stron: 251

Format: 200x260mm

Cena detaliczna: 49,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...