Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Bielmo

28,12

 

Niniejszą książkę pt. Bielmo autor poświęca upowszechnianiu idei braterstwa i miłości w świecie ludzi. Celowi temu służy fabuła powieści, przedstawiająca losy bohatera, który znalazł się nieoczekiwanie w innej rzeczywistości. Czytelnik będzie wraz z nim przeżywał niesamowite przygody, śledził jego stopniową przemianę i dojrzewanie do wypełnienia misji, którą wyznaczył mu Wszechświat. Czy zdoła tę misję zrealizować?

A oto jak poleca książkę autor:
Zaczerpnięty z fizyki kwantowej temat rzeczywistości równoległych jest przykładem nieodgadnionych możliwości człowieka do jednoczesnego życia w różnych światach.
Mając świadomość różnych wersji siebie samej/samego, możemy wybrać tę, która jest dla nas najbardziej przekonująca. To, czy potrafimy tego dokonać, zależy od nastawienia każdego z nas do życia i otwarcia się na Wszechświat.

Każdy ma możliwość praktykowania tego, co w tej książce zostało przedstawione. Bądźcie otwarci, a dokonacie niejednego przejścia między wymiarowego.

„Nie mogę już powiedzieć, że jednych kocham, a drugich nienawidzę. Gdy kochasz w taki sposób, to czynisz to w bardzo ograniczonym zakresie. Twoja miłość jest jak strużka, a nie jak ocean – ograniczona przez twój sceptycyzm. Cały czas dostrzegasz, że świat, który cię otacza, nie jest wart twojej miłości. Lecz to nieprawda. […] By dostrzec prawdę, musisz na wszystko patrzeć poprzez swoje serce. Nie analizować tego, co obserwujesz – tylko kochać”.

DM Sorus
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-637-6870-6

Liczba stron: 224

Format: 13.0x20.5cm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...