Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Bilans O’Briana. Terranie. Tom 1

Małgorzata Lisińska

Bilans O’Briana. Terranie. Tom 1

24,66

 

Namięt­ność, nie­bez­pie­czeń­stwo, nie­wier­ność…

Nie­da­leka przy­szłość i grupa ambit­nych, peł­nych emo­cji mło­dych ludzi, goto­wych, by zmie­nić świat. I sie­bie.

Bilans O’Briana to wie­lo­wąt­kowa powieść o róż­nych aspek­tach pożą­da­nia, miło­ści, wła­dzy i zdrady. O deli­kat­nych kobie­tach, które potra­fią oka­zać siłę i sil­nych męż­czy­znach, któ­rym zda­rzają się chwile sła­bo­ści. O tym, że nic nie jest takie, jakie się pier­wot­nie wyda­wało, a nawet naj­bar­dziej prze­my­ślany plan może zawieść.

--------

Wow, wow, wow! Takie połą­cze­nie gatun­ków, jakie zaser­wo­wała Lisiń­ska, wyda­wało mi się ryzy­kowne, ale z każdą prze­czy­taną stroną uświa­da­mia­łam sobie, że autorka wie, co robi. Zmy­słowe sceny i wcią­ga­jąca akcja wróżą suk­ces książce. Ja jestem bar­dzo na tak i zachę­cam Was do podróży na Terrę.
Mał­go­rzata Fal­kowska, autorka

„Ter­ra­nie: Bilans O’Briana” to bra­wu­rowa opo­wieść o ponad­prze­cięt­nej inte­li­gen­cji, wyjąt­ko­wych namięt­no­ściach i kosz­tach reali­za­cji marzeń wykra­cza­ją­cych poza gra­nice ludz­kiego pozna­nia. Mał­go­rzata Lisiń­ska mister­nie tka intrygi spla­ta­jące losy pozor­nie zupeł­nie obcych sobie boha­te­rów, a fabuła trzyma aż do ostat­niej strony. Pole­cam!
Maria Zdyb­ska, autorka serii „Kru­cze Serce”

Sek­sowna, zmy­słowa i nie­po­wta­rzalna. Dokład­nie tych słów potrzeba, aby opi­sać naj­now­szą książkę Gosi Lisiń­skiej.
Mira Gross, autorka „Tylko seks”

Powiew świe­żo­ści na pol­skim rynku książki. Lisiń­ska wie, jak budo­wać napię­cie oraz kiedy pozwo­lić boha­te­rom na jego roz­ła­do­wa­nie. Namięt­ność i nie­bez­pie­czeń­stwo, ide­alne połą­cze­nie w lite­ra­tu­rze kobie­cej. Pole­camy!
Kobieca Strona Lite­ra­tury

Mał­go­rzatę Lisiń­ską do tej pory zna­łam jedy­nie z roman­sów, które mocno przy­pa­dły mi do gustu. Teraz pozna­łam drugą stronę autorki i kie­ruję w jej stronę ogromne wyrazy sza­cunku i uzna­nia! Powieść „Ter­ra­nie. Bilans O’Bria­nów” wcią­gnęła mnie bez reszty, a wraz z każdą stroną cze­ka­łam na coraz wię­cej emo­cji i wie­cie co? Dosta­wa­łam je za każ­dym razem! Wcią­ga­jąca fabuła, przy­stępny język i histo­ria, która zapada na długo w pamięci – czego chcieć wię­cej?”
Mag­da­lena Jarzą­bek, Czy­tam w pociąg

Gosia Lisiń­ska prze­nosi nas do cał­kiem innego świata, w któ­rym rzą­dzi namięt­ność, eks­cy­ta­cja, wspólne miej­sce i cel. Wie­lo­wąt­kowy bilans, świet­nie wykre­owani boha­te­ro­wie i emo­cje towa­rzy­szące nam pod­czas czy­ta­nia… Gorąco pole­cam.
Marta Janiak, @za­czy­ta­na­_mar­tu­ska

Gosia Lisiń­ska zachwy­ciła mnie swoją powie­ścią. Czy­ta­nie tej książki było nie­sa­mo­witą przy­jem­no­ścią. Pole­cam!
Agnieszka Nik­czyń­ska-Woj­cie­chow­ska, Książki takie jak my

Inanna
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: 1

ISBN: 978-83-7995-264-9

Liczba stron: 262

Cena detaliczna: 34,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...