Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Bóg królewna i księżniczki

Dziewiecki Marek

Bóg królewna i księżniczki

8.0

(6 ocen) wspólnie z

23,00

 

Czytelnik otrzymuje do rąk kolejne wydanie znakomitego i znanego wielu odbiorcom autora Pamiętnika Perełki i Anioła radości. Trzecia powieść pisarza jest wyjątkowo piękną historią o miłości. Książka, która w zamyśle przeznaczona została dla dzieci z pewnością wciągnie i zafascynuje również dorosłych odbiorców. W trakcie czytania poznajemy zgorzkniałego staruszka, w którego życie niespodziewanie wkraczają trzy córeczki nowych sąsiadów. Jak się okazuje, Pan Józef nie potrafi oprzeć się zmianom, jakie niesie spotkanie z prawdziwą Miłością. To okazja, by sięgnąć po wspólną, dobrą, chrześcijańską literaturę z naszymi pociechami. Śledząc losy bohaterów, niejednokrotnie będziemy się wzruszać i bawić, a wspaniale ukazane w tekście emocje sprawią, że zaczniemy zmieniać swoje serce.

Autor – ks. dr Marek Dziewiecki, psycholog, pedagog, wykładowca na Uniwersytecie
Kardynała Stefana Wyszyńskiego, wicedyrektor Europejskiego Centrum Powołań, specjalista z zakresu profilaktyki i terapii uzależnień. Autor kilkudziesięciu książek z dziedziny psychologii wychowawczej, przygotowania do życia w rodzinie, psychologii zdrowia czy komunikacji międzyludzkiej. Nagrodzony Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

Odbiorcy:
- dzieci w każdym wieku, ich rodzice i bliscy
- każdy, kto pragnie zmienić swoje serce i być szczęśliwy.

Jedność
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-797-1574-9

Liczba stron: 240

Format: 16.5x16.5cm

Cena detaliczna: 23,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...