Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Bonawentura i Młot

Jędrzejewski Wojciech o

Bonawentura i Młot

29,00

 

Nad miastem zapadła noc. Tężejąca mgła zalała jasne ulice i ciemne zaułki. Najcichszy stukot obcasów jeży włos na karku. Za każdym rogiem czai się niepokój, w każdej bramie pomieszkuje lęk. Byle do świtu. Skryć się w jakimś bezpiecznym kątku i przeczekać. Myślisz, że rankiem będzie lepiej? Złe nie śpi nigdy. Czuwa. Strach nie odejdzie, obawy nie przeminą.
Możesz kupić sobie bezpieczeństwo.
Bonawentura i Młot odwalą za ciebie brudną robotę i zapewnią spokojny sen. Są na twoje skinienie od zaraz*.

*Po podpisaniu umowy i wniesieniu stosownej opłaty. Uwaga! W wypadku polis wzajemnie sprzecznych priorytet ma ta z wyższą składką.
Uwaga! Umowę można w każdej chwili renegocjować.
Uwaga! Na wykonane i niewykonane usługi nie udziela się żadnej gwarancji.

Poligraf
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-785-6183-5

Liczba stron: 206

Format: 20.7x14.4

Cena detaliczna: 29,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...