Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Boża sieć wi-fi Jak z odwagą mówić światu o Ewangelii

Jarosiewicz Piotr

Boża sieć wi-fi Jak z odwagą mówić światu o Ewangelii

20,49

 

Zaloguj się do Bożej sieci wi-fi!
Święty Piotr i jego współpracownicy całą noc łowili ryby i nic nie złowili. Dopiero gdy Jezus wskazał im, gdzie, kiedy i jak należy zarzucić sieci, i gdy Piotr usłyszał słynne słowa: „Wypłyń na głębię…”, wówczas rybacy wyłowili tak wiele ryb, że ich sieci zaczynały się rwać.
Ksiądz Piotr Jarosiewicz doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że siecią współczesnego świata jest internet. Jego kanał na TikToku to prawdziwa kopalnia wiedzy na temat Boga i Kościoła: 2000 pytań, live’y, liczne filmiki, teledyski, ponad 273 tysiące obserwujących i ponad 8 milionów lajków.
W tej książce znajdziecie m.in.:
- rozszerzone i rozwinięte odpowiedzi ks. Piotra na wiele pytań dotyczących życia autora, które zostały zadane autorowi na TikToku – o lata szkolne, odkrywanie powołania, naukę w seminarium i życie kapłańskie;
- wiele cennych rad dotyczących technik stawiania sobie ambitnych celów i skutecznego ich osiągania;
- liczne podpowiedzi, jak z odwagą mówić współczesnemu światu o Ewangelii;
- zadania i pytania wspierające rozwój osobisty i duchowy;
- dziesiątki kodów QR odsyłających do wybranych filmów ks. Piotra na TikToku.
To pierwsza książka nowej serii “TikTokerzy w sutannie”. Doskonała lektura, dobry początek świetnie zapowiadającej się serii!

Ks. dr Piotr Jarosiewicz – duszpasterz młodzieży diecezji Drohiczyńskiej, asystent KSM, rekolekcjonista. Stopień doktora uzyskał z teologii liturgii. Autor książek: M+P+J; Jesus is cool; Siedem. Pasjonat czytania, kina i gitar basowej i klasycznej. Na co dzień posługuje w Drohiczynie.

eSPe
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-820-1239-2

Liczba stron: 164

Format: 14.0x20.0cm

Cena detaliczna: 34,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...