Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Bug Księga 3

null

Bug Księga 3

7.1

(7 ocen) wspólnie z

79,99

 

Trzeci tom najnowszej serii giganta współczesnego komiksu – Enkiego Bilala! Ziemia pogrąża się w coraz większym chaosie po ataku złośliwego buga pochodzącego z kosmosu, który uniemożliwia korzystanie z urządzeń elektronicznych. Jedynym człowiekiem mogącym ich używać, a nawet potrafiącym aktywować całe uśpione systemy cyfrowe, jest Kameron Obb, członek nieudanej misji na Marsa. Tajemnica jego „mocy” jest prosta – Obb pozostaje w niezwykły sposób związany z niszczycielskim bugiem. Wiedząc, co potrafi były astronauta, wszystkie znaczące światowe siły chcą przejąć nam nim kontrolę. Bohater nie zamierza być marionetką – ma swój plan ratowania planety. Ale zanim go zrealizuje, musi ocalić własną córkę i ukochaną kobietę... Enki Bilal, z pochodzenia Jugosłowianin, jest jednym z najważniejszych twórców komiksu frankofońskiego. Jego cykle „Trylogia Nikopola” i „Potwór” były ogromnym sukcesem artystycznym i komercyjnym. Na podstawie pierwszej z tych serii Bilal – jako reżyser – nakręcił film kinowy „Immortal – Kobieta pułapka”. Jest także autorem albumów: „Julia & Roem”, Animal’z”, „Kolor powietrza”, „Legendy naszych czasów” oraz „Fins de siecle: Falangi Czarnego Porządku, Polowanie”.

Egmont
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-281-5304-2

Tytuł oryginalny: Bug, livre 3

Liczba stron: 80

Format: 24.0x31.0cm

Cena detaliczna: 79,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...