Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Cena zauroczenia

Krystyna Wajda

Cena zauroczenia

20,44

 

Cena zauroczenia” to dalszy ciąg losów Marleny i innych bohaterów debiutanckiej powieści Krystyny Wajdy pt. „Zawirowania”., która ukazała się na rynku księgarskim w listopadzie 2017 r. (wydawnictwo NOVAE RES Gdynia).

A tak o obecnej powieści pisze Alicja Stankiewicz z Gdyni: „Zawirowania II”, to byłby tytuł nadal adekwatny do treści, bo jak to w życiu bywa, niektórzy ludzie, chociaż zasługują na najlepsze, mają zawsze ‘pod górkę’… Tak jest i z Marleną, mądrym życiowo, wykształconym, ambitnym, a przede wszystkim dobrym człowiekiem. Ta ufna mimo wszystko do świata i ludzi kobieta, mająca zwykłe kobiece potrzeby, wierząca w pełną rodzinę i mająca świadomość, że trójce dzieci też jest ona potrzebna, lokuje uczucia najgorzej, jak to tylko możliwe. Marleną może być każda z nas - ja, ty, ona… Dlatego fabuła tak wciąga, wydarzenia są wiarygodne, nieprzekombinowane. Na specjalną uwagę zasługują sceny erotyczne, różne w zależności od tego, czy dotyczą aktu miłosnego, przemocy, by na gwałcie skończyć… W wymarzonym domu, który miał być ostoją rodzinnego szczęścia, Marlena staje się więźniem człowieka, któremu zawierzyła los swój i dzieci. One same stają się zakładnikami w nierównej walce z psychopatą. Momentami wydaje się, że już więcej nie udźwignie, że jest o włos od rodzinnej tragedii… Ale Marlena to przede wszystkim matka - lwica. A poza tym, dobroć dobrocią wraca i przyjaciele są zawsze w pobliżu. Przy ich pomocy wchodzi w nowy rozdział życia. Historii Marleny wystarczy, żeby cykl zamknął się trylogią…

KryWaj
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-656-5135-8

Liczba stron: 330

Format: 12.0x19.5cm

Cena detaliczna: 29,00 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup audiobooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...