Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Certyfikowany tester ISTQB. Poziom podstawowy wyd. 2

Adam Roman

Certyfikowany tester ISTQB. Poziom podstawowy wyd. 2

63,16

 

Branża IT kusi licznymi ofertami pracy, atrakcyjnymi zarobkami i ciekawymi ścieżkami rozwoju nie tylko zawodowych programistów, lecz również osoby bez wykształcenia informatycznego czy doświadczenia w tej dziedzinie. Te ostatnie zwykle zaczynają karierę od roli testera aplikacji. Jednym z podstawowych wymogów stawianych początkującym testerom jest posiadanie certyfikatu ISTQB, uznawanego na całym świecie dokumentu świadczącego o opanowaniu najważniejszych kompetencji z zakresu kontroli jakości oprogramowania komputerowego.

W sieci dostępnych jest sporo informacji na temat sylabusa i egzaminu umożliwiającego zdobycie podstawowego certyfikatu ISTQB, materiały te jednak często są niepełne lub nieaktualne. Aby uniknąć niepotrzebnej straty czasu oraz frustracji związanej z wielokrotnym podchodzeniem do egzaminu, warto sięgnąć po rzetelne źródło wiedzy. Książka Certyfikowany tester ISTQB. Poziom podstawowy pozwoli Ci w krótkim czasie opanować materiał wystarczający, aby bez stresu poradzić sobie z procesem certyfikacji. Oprócz dokładnego omówienia treści nowego sylabusa w wersji 2018 v.3.1 znajdziesz tu również zestawy przykładowych pytań, które pomogą Ci sprawdzić swoje kompetencje i utrwalić zdobytą wiedzę.

Helion
Oprawa miękka

Wydanie: 1

ISBN: 978-83-289-0439-2

Liczba stron: 408

Cena detaliczna: 109,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...