Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Choroba pierwszym krokiem do pełni zdrowia

Monika Godlewska

Choroba pierwszym krokiem do pełni zdrowia

7.5

(4 oceny) wspólnie z

29,20

 

Kiedy chorujemy, automatycznie uznajemy, że spotkało nas coś przykrego. Tymczasem choroba może się okazać czymś, co diametralnie odmieni nasze życie… na lepsze. Bardzo często jej podłoże leży znacznie głębiej niż na poziomie fizycznym, a świadome zinterpretowanie objawów może stać się katalizatorem pozytywnych przemian.
Monika Godlewska jest dobrze znana z bestselleru „Jak pokonałam raka”. W swojej najnowszej książce prezentuje szersze podejście do wszystkich nękających ludzi chorób i ujawnia, jak każdy z nas może z tych schorzeń wyciągnąć bardzo wymierne korzyści.
Dzięki jej poradom poznasz siłę przebaczenia i dowiesz się, jakie konsekwencje dla zdrowia fizycznego może mieć ciągłe niezadowolenie z codzienności. Uświadomisz sobie, jak wielkie ryzyko niosą za sobą destrukcyjne emocje, negatywne myśli i nieumiejętność wyrażania siebie. Autorka ujawnia także, jak na zdrowie człowieka wpływa nadmiar obowiązków oraz brak poczucia własnej wartości.
Poza diagnozą powyższych negatywnych elementów, podpowiada, jak możemy się z nich wyzwolić. Opiera się przy tym zarówno na swoim bogatym doświadczeniu, jak i terapeutycznym podejściu Berta Hellingera do różnych schorzeń. Tym samym podaje doskonałe sposoby na pokonywanie chorób – zarówno u dorosłych, jak i dzieci. Dzięki niej pozbędziesz się lęku i osiągniesz wszystko, czego pragniesz. Najważniejsze jest jednak to, że uzyskasz całościowe zdrowie – fizyczne, duchowe i mentalne.
Choroba – Twoja szansa na prawdziwe uzdrowienie.

Vital
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-737-7680-7

Liczba stron: 152

Format: 20.5x14.4

Cena detaliczna: 29,20 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...