Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Cicha noc

Małgorzata Rogala

Cicha noc

7.4

(973 ocen) wspólnie z

21,13

 

Na przyjęciu które zostało zorganizowane w ramach sukcesu reality show „Nowe życie” ginie mężczyzna. Jest on reżyserem tego programu. Dowody wskazują na to,że sprawcą jest uczestnik imprezy.
Sprawa ta jest prowadzona przez Agatę Górską, która mimo problemów ze zdrowiem robi wszystko aby spełnić oczekiwania przełożonego- sprawca ma być ujęty przed świętami.

Przebywający na szkoleniu w Budapeszcie Sławek Tomczyk, w chwili gdy dowiaduje się o uprowadzeniu siostry błyskawicznie wraca do Polski. Rozpoczyna się wyścig z czasem.

Co łączy sprawę Agaty z zaginięciem Kingi?

Czwarta Strona
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-664-3153-9

Liczba stron: 312

Format: 13.5x20.5cm

Cena detaliczna: 36,90 zł

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Monika Witos

warta przeczytania

Książkę tą dostałam w prezencie na urodziny, od mojej przyjaciółki która wie, że jestem wielką fanką polskich kryminałów. Bardzo spodobał mi się styl pisania Pani Rogali i na pewno sięgnę po jej pozostałe książki. Książka ma lekko ponad 300 stron dlatego też czyta się ją bardzo szybko.
Natalia Karcz

jestem zachwycona

Pani Małgorzata jak zawsze porusza ciężkie oraz ważne tematy, jednak żeby nie psuć przyjemności z czytania nie zdradzę jakie. Jednak pewne jest jedno, nie zawiedziecie się ! Na każdą książkę czekałam z taką samą niecierpliwością. Jest to już moje siódme spotkanie z tą autorką. I mam nadzieję ,że nie ostatnie.
Weronika Głowacka

polecam

Jestem wielką fanką Małgorzaty Rogali. Książka jak zawsze wciągnęła mnie od samego początku, i trzymała w napięciu do samego końca. Mimo ,że okładka jak i tytuł mogły by zapowiadać spokojną książkę , to nie dajcie się zwieść pozorom! Polecam

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...