Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Co z ciebie za matka?

Paula Daly

Co z ciebie za matka?

7.1

(351 ocen) wspólnie z

35,00

 

Przejmujący i złowieszczy thriller dla czytelników, którym podobała się „Zaginiona dziewczyna”.
Wyobraź sobie, że dziecko twojej przyjaciółki znika. A ty jesteś temu winna... Dokładnie taka sytuacja spotyka Lisę Kallisto, zapracowaną matkę trojga dzieci. Wystarczyło jedno drobne niedopatrzenie, by jej życie zamieniło się w koszmar. Dręczona poczuciem winy i publicznie potępiona przez rodzinę dziecka, Lisa postanawia naprawić swój błąd. Wkrótce przekonuje się, że spokojne miasteczko, w którym mieszka, wcale nie jest takie, jak sobie wyobrażała…
Jak chwila nieuwagi i jeden błąd mogą zaważyć na reszcie życia? Jak daleko można się posunąć, by dopiąć swego? Czy można być jednocześnie idealną matką i realizować się zawodowo bez szkody dla dziecka? Jaką Ty jesteś matką?
„Co z ciebie za matka?” to doskonały przykład książki, od której po prostu nie da się oderwać, pożeracza czasu, któremu poświęcicie cały dzień, nawet tego nie zauważywszy. Smakujcie każdą stronę, bo prawdopodobnie będzie to wasza książka roku. Znajdziecie tu postacie tak rzeczywiste, że trudno uwierzyć, że zostały wymyślone, oraz fantastyczną, trzymającą w napięciu historię przyjaźni, rodzinnych zależności i przerażającej zdrady..
Elizabeth Haynes
Doskonały thriller ukazujący jeden z najgorszych koszmarów, jakie mogą przydarzyć się każdej matce. Bardzo dobra literatura, która łączy w sobie thriller z literaturą kobiecą, a przy tym daje sporo do myślenia.
„Bookseller”
Przeczytałam tę książkę w ciągu kilku godzin, zafascynowana głównymi postaciami i zwrotami akcji. Każdy znajdzie tu swoje codzienne dylematy i będzie czekał z zapartym tchem na finał.
Claire McGowan
Świetny debiut, przy którym będziecie obgryzać paznokcie, a zarazem autentyczny obraz życia współczesnej rodziny i dylematów pracującej matki. Daly pisze ze swadą o zwykłej rodzinie, która nagle znajduje się w sytuacji rodem z koszmarnego snu i osadza tę historię w zimowym krajobrazie angielskiej Krainy Jezior. Wciągająca i przyjemna lektura.
Cath Staincliffe
Paula Daly mieszka w Kumbrii ze swoim mężem, trójką dzieci i chartem o imieniu Skippy. Pracowała jako fizjoterapeutka i mieszkała przez jakiś czas we Francji, ale wróciła do Anglii stęskniona za tamtejszym tempem życia. „Co z ciebie za matka?” to jej pierwsza powieść.

Prószyński Media
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2013-10-15

ISBN: 978-83-783-9630-7

Tytuł oryginalny: Just What Kind Of Mother Are You

Liczba stron: 416

Format: 125x195mm

Cena detaliczna: 35,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...