Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Coaching rodzicielski Jak pomóc swojemu dziecku rozwinąć skrzydła i w pełni realizować jego potencjał

Miskimin David, Stewart Jack

Coaching rodzicielski Jak pomóc swojemu dziecku rozwinąć skrzydła i w pełni realizować jego potencjał

5.0

(1 ocena) wspólnie z

33,57

 

Każdy rodzic bezwarunkowo kocha swoje dziecko, bez względu na historię i okoliczności. Są jednak sytuacje, w których brakuje pomysłów i rozwiązań, a podszepty intuicji są przyćmione przez frustrację i zagubienie rodzica poszukującego wsparcia i zrozumienia. Ta książka da Ci wsparcie i pokaże zasoby z których wybierzesz najodpowiedniejsze dla siebie. Eksperymentuj z narzędziami, technikami i wiedzą, a nawet nie zauważysz, kiedy staniesz się coachem dla swojego dziecka.

W coachingu chodzi o jak najlepsze wykorzystanie własnych możliwości przy indywidualnym i osobistym wsparciu osoby, która będzie stawiać przed Tobą wyzwania,
stymulować i prowadzić na drodze stałego rozwoju.
Gerard O'Donovan

Założyciel i prezes międzynarodowej szkoły coachingu- Noble Manhattan Coaching
Czołowy europejski mówca oraz Life i Executive Coach


Autorzy ksiąski prezentują innowacyjne podejście, które pomaga rodzicom i dzieciom w pozytywny oraz konstruktywny sposób uporać się z trudnymi sytuacjami w domu.
Don McLaverty
Ojciec dwojga dzieci


Korzystałam z pomysłów opisanych w Coachingu rodzicielskim i przekonałam się, że są one bezcenne. Coachowanie dziecka przez rodzica pozwala każdemu z nich rozwijać się w zupełnie nowych obszarach.
Matka dwojga dzieci


Ta książka da Ci odwagę, inspirację i narzędzia do wypełniania najtrudniejszej roli na tym świecie - bycia rodzicem.
Paul McGee, Autor bestsellera S.U.M.O. (Shut Up, Move On)


DAVID MISKIMIN coach biznesu i wyższych kadr menedżerskich, konsultant, trener, renomowany ekspert, uczestnik audycji radiowych, autor literatury przedmiotu. Założyciel firmy The Directors Coach. Pracuje jako coach i mentor zarówno z pracownikami Wszystkich szczebli, jak i zespołami. Specjalizuje się w pracy z doświadczonymi grupami nad tworzeniem celów, kierunków rozwoju i wdrożeń. Popularny prelegent, występował w BBC Radio Stoke w Merseyside i Manchesterze.


JACK STEWART- psychoterapeuta, pisarz, wydawca, trener NLP i szkółkarz. Członek Instytutu Rozwoju Kadr, poświęcił większość zawodowego życia na prowadzenie szkoleń i towarzyszenie w rozwoju pracownikom sektora publicznego, prywatnego i pozarządowego. Coach, wydawca czasopisma dotyczącego rozwoju osobistego,The Magic Lamp". Nauczał zarządzania strategicznego w programie MBA w the Open University.

Po Prostu
Zintegrowana

ISBN: 978-83-956-0770-7

Liczba stron: 240

Format: 17.0x24.0cm

Cena detaliczna: 45,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...