Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Cool for the Summer

Dahlia Adler

Cool for the Summer

6.2

(101 ocen) wspólnie z

25,14

 

Larissa Bogdan wróciła z wakacji z piękną opalenizną i cudownymi wspomnieniami. Początek nowego roku szkolnego zapowiadał się również nieźle - właściwie to nawet bardziej niż obiecująco. Chase Harding, najseksowniejszy chłopak w szkole, do którego Larissa wzdychała od trzech lat, wreszcie zwrócił na nią uwagę! Był wysoki, silny, przystojny - mógłby zdobyć każdą dziewczynę, a flirtował właśnie z nią!

Na pozór było idealnie. Larissa rozpoczynała ostatnią klasę liceum i wydawało się, że świat dał jej wszystko, o czym marzyła: zgraną paczkę przyjaciół, fajną pracę i wspaniałego chłopaka. Tyle że było coś jeszcze: wspomnienie kilku wakacyjnych tygodni, które spędziła z Jasmine Killary. To były cudownie pokręcone i dziwnie romantyczne dni... i noce. Teraz, gdy wakacje minęły, chciała potraktować je jak swój słodki sekret. Był przecież Chase.

Wszystko się skomplikowało, kiedy w drzwiach szkoły Larissa zobaczyła Jasmine. Przecież powinna być gdzieś w Karolinie Północnej, a nie tu, w szkole na przedmieściach Nowego Jorku. Do tego zachowywała się, jakby między nimi nic nie zaszło... Trzymała się z daleka od Larissy, jakby to dziwne lato było tylko pięknym snem. A przecież Larissa z nikim nie czuła się tak dobrze, tak pewnie i bezpiecznie! Wkrótce sobie uświadomiła, że chodzi o coś znacznie głębszego niż letni romans. Pojawiły się niepokojące myśli i pytania, na które nie umiała znaleźć odpowiedzi...

Zdobyła serce wymarzonego chłopaka. Tylko czy to jej wystarczy?

BeYa
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-283-9566-4

Liczba stron: 232

BeYa

Format: 145x205mm

Cena detaliczna: 42,90 zł

Rok wydania: 2022

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...