Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Córka diabła

Lisa Kleypas

Córka diabła

7.3

(217 ocen) wspólnie z

21,89

 

Piąty tom bestsellerowej serii o rodzinie Ravenelów. Piękna, młodo owdowiała Phoebe co prawda nie poznała nigdy osobiście Westa Ravenela, ale od zawsze wiedziała, że jest on podłym, brutalnym łobuzem. Jej nieżyjący już mąż, mieszkając w szkolnym internacie, zaznał ze strony Ravenela tak wielu przykrości, że Phoebe na pewno mu ich nigdy nie wybaczy. Po zakończeniu żałoby kobieta bierze udział w rodzinnej uroczystości, na której spotyka oszałamiająco przystojnego, czarującego mężczyznę. O zgrozo, okazuje się nim być… West Ravenel we własnej osobie! Po burzliwych i grzesznych latach młodości Ravenel w końcu się opamiętał, ale nie zamierza za nic przepraszać ani przed nikim się usprawiedliwiać. W chwili, w której poznał Phoebe, ogarnęło go przemożne pożądanie, ale również poczuł lęk, że nie zasługuje na tak wspaniałą kobietę. Phoebe, wbrew postanowieniom, ulega czarowi Westa, który zdołał w niej obudzić prawdziwą namiętność i wprowadził w świat niewyobrażalnych rozkoszy. Ale czy to wystarczy, by zapomnieć o zadawnionych urazach? Lisa Kleypas (ur. 1964) - bestsellerowa amerykańska pisarka, laureatka nagrody RITA, autorka licznych współczesnych i historycznych romansów, które mają swoje wierne czytelniczki na całym świecie. Mieszka w stanie Waszyngton wraz z mężem i dwójką dzieci.

Prószyński Media
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-816-9219-9

Tytuł oryginalny: Devil's Daughter

Liczba stron: 352

Format: 125x195mm

Cena detaliczna: 38,00 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...