Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Córka oligarchy

Dorota Mak

Córka oligarchy

7.1

(108 ocen) wspólnie z

25,84

 

Sonia to córka rosyjskiego oligarchy, przyzwyczajona do życia w luksusie. Jej ojciec jest człowiekiem zimnym i pozbawionym skrupułów, który umiejętności córki wykorzystuje dla własnych korzyści. Leo to mściciel. Pochodzi z Włoch, służył w Legii Cudzoziemskiej. Po tym, jak jego żona umarła w okrutny sposób, poprzysiągł zemstę. Spisek, który opracowuje latami, doprowadza go do samego wroga. Leo staje się jednym z jego zaufanych ludzi – zatrudnia się w ochronie Vasiljewa. Los mu sprzyja: pewnego dnia mężczyźnie zostaje zlecone zastępstwo, na jedną noc staje się ochroniarzem córki znienawidzonego oligarchy. Nie waha się ani chwili. Korzystając z nadarzających się po sobie okazji, uprowadza Sonię. Teraz dzieli go zaledwie krok od upragnionej zemsty. Niestety Leo nie przewidział jednego: że zakocha się w swoim wrogu, który jest ofiarą własnego ojca.
Katarzyna Mak – autorka szeroko pojętej literatury dla kobiet, jednak jak pokazują ostatnie lata, nie tylko, gdyż wśród grona jej czytelników trafiają się również panowie! Od urodzenia gorzowianka, choć od niespełna trzydziestu lat wraz z rodziną prowadzi aktywne, sielskie życie w malowniczej wsi. Kobieta, jakich pośród nas wiele: żona, matka, a nawet babcia. Rolniczka z wyboru, pisarka z zamiłowania. Tworzy historie ulatujące z jej duszy. Próbuje nimi dotrzeć do czytelników, dla których miłość jest wartością nadrzędną. Na każdej stronie powieści wychodzącej spod jej pióra pokazuje, że seks bez miłości nie istnieje, a jest tylko jej siłą napędową. Jak powiada mąż i jedyny, wieloletni partner autorki, to właśnie jego żona zapoczątkowała nowy gatunek literacki – kulturalny erotyk.

LUNA
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-675-1071-4

Liczba stron: 288

Format: 13.0x20.5cm

Cena detaliczna: 44,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...