Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Coś ci pokażę. Ostatni muszkieter. Wilkołaki z Montpellier

Jason

Coś ci pokażę. Ostatni muszkieter. Wilkołaki z Montpellier

7.4

(10 ocen) wspólnie z

47,14

 

Wyobraź sobie nigdy nie nakręcone filmy Alfreda Hitchcocka, Bustera Keatona czy odkryte powieści Aleksandra Dumasa, zaadaptowane i sfilmowane przez współczesnego minimalistę, takiego jak Jim Jarmusch czy Wes Anderson a będziesz mieć pojęcie o wyjątkowym smaku komiksów Jasona. Dodaj do tego prostotę kreski i zwierzęce postacie. Jason, jeden z najbardziej ekscytujących współczesnych twórców komiksu nie boi się mieszać gatunków i wykorzystywać elementów fantastycznych. Dziwne, nieszablonowe opowieści ze zgryźliwymi dialogami i ponurym humorem.

Tom zawiera trzy opowieści.

Alex pogrążony w depresji po zerwaniu z dziewczyną, zostaje wciągnięty w najgorszy koszmar paranoika po tym, jak jego przyjaciel zostaje zamordowany, a wina spada na niego.

Atos, ostatni muszkieter włóczy się bezcelowo. Wszystko się zmienia, gdy Marsjanie atakują Ziemię. Roboty, źli obcy, piękne księżniczki, promienie kontra szpady, zdrada i sekretne korytarze.

Sven lubi nocne naloty na domy przebrany za wilkołaka. Sądzi, że kostium da mu dodatkową przewagę nad zaskoczonym właścicielem, jeśli sprawy przybiorą zły obrót... ale nie wziął pod uwagę, że jego kamuflaż ktoś weźmie na serio.

Kurc
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-967-4316-9

Liczba stron: 152

Format: 17.0x23.0cm

Cena detaliczna: 79,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...