Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Czarne słońce mk.

Jakub Żulczyk

Czarne słońce mk.

6.7

(2478 ocen) wspólnie z

28,58

 

W wizji ojczyzny przyszłośći wrogowie nie posiadają żadnych praw, a wrogiem jest każdy Inny i Obcy. Oddzielona od umierającej Europy, na której czele stoi Ojciec Premier, Wielka Polska w której brak miejsca dla uchodźców, zdrajaców i degeneratów.

Za selekcje społeczeństwa odpowiedzialny jest Gruz, lider neonazistowskiej bojówki, człowiek który pozbawiony jest uczuć, wcielenie zła, czerpie przyjemność z zabijania. Podczas realizacji zlecnia rządowego odmieni się jego świadomść oraz całe życie.

Bezlitosna „antypolska” powieść łączy w sobie wiele gatunków literackich. Autor prowokuje czytelnika do granic możliwości, a jego książka opowiada o wielkiej duchowej przemianie.

Świat Książki
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-803-1749-9

Liczba stron: 512

Format: 13.5x21.5cm

Cena detaliczna: 42,90 zł

rozmowa z Jakubem Żulczykiem

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Klaudia B.

warto przeczytać

Emocje gwarantowane! Nie da się opowiedzieć o tej książce trzeba ja po prostu przeczytać i to poczuć, zrozumieć, przenieść się do innego świata. Jeśli się zastanawiacie czy sięgnąć po tą pozycje, to serdecznie polecam, nie zawiedziecie się.
Mateusz Goleń

zaskakująca

W każdej chwili naszego życia możemy sobie coś uświadamiać, ale czy to coś zmieni. Patrzenie przed siebie o klkadzieiąt lat jest mało popularne. Książka jest ciężka i daje do myślenia. Ale najwązniejsze, że oddziałyuje na nas i wiele w głowie zostaje po jej przeczytaniu.
Eugeniusz M.

emocjonalna książka

Pozycja w której znajdziemy mnóstwo nieszcęscia, smutku lecz nie brakuje także miłości, zdrady czy odkupienia. Porusza kwestie znaczące w dzisiejszym świecie.

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...