Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Czarodziejki W.I.T.C.H. Księga 4

null null

Czarodziejki W.I.T.C.H. Księga 4

8.0

(158 ocen) wspólnie z

56,23

 

Czwarty album zbiorczy z komiksami o przygodach pięciu Czarodziejek – bohaterek znanych milionom czytelników na całym świecie. Dziewczyny są przekonane, że pokonały Nerissę, byłą Strażniczkę, która przeszła na stronę ciemności. Jednak niektóre z nich nadal mają dziwne sny i zwidy... Czyżby Nerissa wciąż potrafiła wpływać na ich umysły? Bohaterki nawet nie przypuszczają, jak wielkie niebezpieczeństwo grozi nie tylko im, ale i Kondrakarowi. Wracają też cienie przeszłości. Dawne Strażniczki pojawiają się w zwyczajnym życiu Czarodziejek. A do Will przyjeżdża jej dawno niewidziany ojciec. Czego chce? Jaki to będzie miało wpływ na losy powierniczki Serca Kondrakaru? Zawirowania sercowe oraz obowiązki szkolne wcale dziewczynom nie pomagają, ale przecież władają ogromnymi mocami, może więc poradzą sobie z nawałem przeciwieństw losu?... Elegancka edycja w twardej oprawie to idealny prezent dla każdego, kto uwielbia przygodę, czary, humor oraz opowieści o przyjaźni i miłości, a także niezwykła gratka dla wszystkich dawnych, dorosłych już, fanów serii! Księga czwarta zawiera komiksy z numerów 37– 52 magazynu „Czarodziejki WITCH” oraz wstęp z wywiadem z wieloletnim rysownikiem komiksów WITCH Giannlucą Panniello. Przygody Czarodziejek wymyśliła włoska pisarka Elisabetta Gnone, znana z trylogii powieściowej dla dzieci „Fairy Oak”. Bazując na jej pomyśle, scenariuszem oraz rysunkami do poszczególnych tomów serii zajmowali się liczni autorzy związani z rynkiem opowieści graficznych. W 2002 roku cykl „Witch” i jego twórcy zostali uhonorowani ważną włoską nagrodą komiksową czasopisma „Topolino”.

Egmont
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-281-5959-4

Tytuł oryginalny: W.I.T.C.H. # 19-26

Liczba stron: 504

Format: 17.0x26.0cm

Cena detaliczna: 89,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...