Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Czas pokaże (wyd. .2018)

Anna Ficner-Ogonowska

Czas pokaże (wyd. .2018)

6.3

(1138 ocen) wspólnie z

27,93

 

"Czas pokaże" to powieść obyczajowa o tym, co nieraz z zaskoczenia szykuje dla nas życie. Jak wiele poświęceń i trudnych wyborów musimy dokonać, aby znaleźć prawdziwą miłość?

Podążanie za głosem serca wcale nie jest takie proste, jak mogłoby nam się wydawać. Wymaga od nas sporych poświęceń i pewności, że to nie jest chwilowy kaprys? "Czas pokaze" to wciągająca powieść, która napisało samo życie!

Julka wiodła raczej uporządkowane, spokojne i przewidywalne życie. Nie szukała sensacji ani nowości. W trudnych chwilach mogła liczyć na wierną przyjaciółkę Nelę i bliską rodzinę. Czy można chcieć czegoś więcej? Cóż, Julka zapragnęła doświadczyć miłości. Mimo wszystko, mimo sprzeciwu wszystkich dookoła. Jednak podążanie za głosem serca nie jest takie proste, jak to się jej wydawało na początku. Musi z wielu rzeczy i spraw zrezygnować, a na jeszcze więcej zdecydować się już teraz, Tylko czy przyniesie jej to upragnione szczęście u boku ukochanego? Jak wiele musi zmienić, by na nowo odzyskać spokój i równowagę?

"Czas pokaze" jest powieścią ukazująca okruchy ludzkiego życia. Nic tutaj nie jest białe ani czarne: tak jak na co dzień, każda decyzja wiąże się z konsekwencjami. Julka przekona się, że miłość to nie tylko duchowe uniesienia i partner u boku. To także nowe problemy i wyzwania!

Anna Ficner-Ogonowska jest polską pisarką mieszkającą w Warszawie. Jej pierwszą powieścią było "Alibi na szczęście", która to jej mąż potajemnie wysłał do wydawnictwa. Dobre recenzje zachęciły autorkę do wydania kolejnych książek, jak "Krok do szczęścia", "Okruch" czy "Szczęście w cichą noc".

Znak
Wydanie kieszonkowe

Znak

Cena detaliczna: 39,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...