Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Czasologia czyli jak efektywnie zarządzać sobą i zespołem na drodze do sukcesu

Niski Małgorzata

Czasologia czyli jak efektywnie zarządzać sobą i zespołem na drodze do sukcesu

44,90

 

„Nic nie ucieka równie szybko jak chwila” - mawiał ponoć legendarny Hodża Nasreddin, wędrowny filozof z Samarkandy. Każda chwila — minuta, kwadrans, godzina - którą uda Ci się zaoszczędzić i przeznaczyć na coś wartościowego, ma wielką wartość. Ale jak w praktyce zorganizować swoje życie i pracę w zgodzie z tą zasadą? Jak odzyskać codziennie tracony czas, czyli nauczyć się zarządzać sobą w czasie? I czy w ogóle istnieją jakieś sensowne, naprawdę skuteczne techniki, pozwalające schwytać czas i nie pozwolić mu uciec bezpowrotnie?
Ależ tak!

Autorzy od dawna stosują we własnym życiu techniki i narzędzia, o których przeczytasz w tej książce. Co więcej, często szkolą innych z zarządzania sobą w czasie i osiągają spektakularne wyniki. Wykorzystaj ich metody, a zobaczysz, że Twój bilans czasowy radykalnie się poprawi. Będziesz mieć więcej czasu dla rodziny, dzieci, na podróże czy uprawianie sportu - albo na cokolwiek innego, co uwielbiasz robić. Znajdziesz tu mnóstwo dykteryjek, zaskakujących porównań, niesztampowych rozwiązań, które pobudzą Cię do myślenia. Daj się zabrać w podróż po meandrach czasu i odkryj nowe ścieżki poprawy swojej efektywności!

SKRZYNKA NARZĘDZIOWA, czyli jakimi metodami i technikami efektywnie zarządzać sobą w czasie.
POMAGACZE I UTRUDNIACZE, czyli co Ci może zaszkodzić, a co Cię może wzmocnić w codziennym działaniu.
KRÓTKO I NA TEMAT, czyli jakie są reguły zarządzania czasem podane w pigułce.
NIE TYLKO SUCHE FAKTY, czyli mądrości życiowe, historyjki i poetyckie nawiązania do czasu.

Helion
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-283-3187-7

Liczba stron: 328

Format: 14.1x20.9

Cena detaliczna: 44,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...