Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Cztery filary zaufania Jak uwierzyć w siebie, ludzi, Boga i życie

Iyanla Vanzant

Cztery filary zaufania Jak uwierzyć w siebie, ludzi, Boga i życie

6.0

(3 oceny) wspólnie z

49,40

 

Zaufanie jest koniecznym warunkiem ludzkiego życia. Buduje charakter i duchową siłę. Zapewnia nam bezpieczeństwo i spokój ducha. Uczy wytrwałości i odwagi. Podobnie jak inne umiejętności, możesz je w sobie rozwinąć. To pozornie prosta, a jednocześnie najtrudniejsza rzecz, jakiej powinno się w życiu nauczyć.
Autorka bestsellerów New York Timesa i duchowy przywódca, prezentuje w tej książce cztery filary zaufania – do siebie, do Boga, do innych oraz do życia. W praktyczny i inspirujący sposób wyjaśnia, jak je zdobyć, aby osiągnąć upragniony spokój umysłu. Przedstawia szereg opowieści i przykładów popartych własnym doświadczeniem i praktyką, które pomogą Ci rozwinąć swoje relacje, nawet te utracone oraz jeszcze niezdobyte.
Nauczysz się krok po kroku ufać sobie, by świadomie czerpać z życia radość i cieszyć się każdą chwilą. Ta umiejętność pozwoli Ci odnaleźć wewnętrzne wsparcie i siłę nawet w obliczu problemów czy samotności. Jeśli z kolei zaufasz Bogu wzniesiesz się ponad swoje człowieczeństwo i odkryjesz prawdziwą tożsamość, z której płynie poczucie celu oraz miłość. Uświadomisz wówczas sobie, że Wszechmogący zrobi dla Ciebie to, czego Ty sam zrobić nie możesz. Kiedy zaufasz innym ludziom będziesz w stanie rozwinąć swoją intuicję i pogłębisz więź z sobą, odkrywając głębię zdolności kochania oraz przebaczania. Ponadto umocnisz swój emocjonalny, umysłowy i duchowy rozwój, nawet jeśli Twoje obecne relacje są trudne. Przekonasz się także, że życie stoi po Twojej stronie i pragnie dostarczać Ci inspiracji oraz motywacji.
Poznaj potęgę zaufania.

Studio Astropsychologii
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-737-7771-2

Liczba stron: 380

Format: 20.4x14.5

Cena detaliczna: 49,40 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...