Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Czując Rozmowy o emocjach

Agnieszka Jucewicz

Czując Rozmowy o emocjach

28,39

 

Autorka bestsellerowej serii „Żyj wystarczająco dobrze”, „Kochaj wystarczająco dobrze” i „Wybieraj wystarczająco dobrze” bierze na warsztat emocje i uczucia. W mądrych i poruszających rozmowach z najwybitniejszymi ekspertami od tematu – psychologami i psychoterapeutami (Bogdanem de Barbaro, Bartłomiejem Dobroczyńskim, Danutą Golec, Ewą Chalimoniuk, Zofią Milską-Wrzosińską, Anną Król-Kuczkowską, Paulem Boomem, Cezarym Żechowskim i Andrzejem Depko) wychodzi daleko poza stereotypowe rozumienie roli konkretnych emocji i uczuć w naszym życiu i relacji z innymi, odkrywając ich prawdziwe, głębokie i często nie uświadamiane przyczyny, uwarunkowania i objawy. Poznajemy poczucie winy/krzywdy, radość, lęk, wdzięczność, złość, zazdrość/zawiść, pokorę, nudę, lęk przed bliskością, wstyd, miłość, przyjemność, poczucie straty, namiętność, euforię, współczucie i smutek z perspektywy jaką daje wiedza i doświadczenie znawców ludzkiej psychiki i, co najważniejsze, w sposób, który pozwala na odkrywczy wgląd we własne przeżycia i emocje. Doskonała lektura będąca również użytecznym narzędziem rozwoju osobistego, samoświadomości i inteligencji emocjonalnej. To jest książka pełna odpowiedzi na pytania, które ludzie zadają sobie sami. Agnieszka Jucewicz proponuje uczestnictwo w wyjątkowych spotkaniach. W dociekliwy i spontaniczny sposób, również w naszym imieniu, rozmawia ze swoimi bohaterkami i bohaterami. Uwaga, to jest publikacja o przedłużonym działaniu. Nie da się przed sobą udawać, że się jej nie przeczytało. Mikołaj Grynberg


Bestsellerowa autorka Agnieszka Jucewicz znana z serii ""Żyj wystarczająco dobrze"", ""Kochaj wystarczająco dobrze"" i ""Wybieraj wystarczająco dobrze"", wraca ze swoją najnowszą książką, która jest głębokim studium na temat emocji i uczuć. W tej wnikliwej i poruszającej lekturze, Jucewicz przekracza granice stereotypowego pojmowania roli emocji w naszym życiu, prowadząc czytelnika w podróż introspekcji i autorefleksji.

Jucewicz, współpracując z renomowanymi ekspertami w dziedzinie psychologii i psychoterapii, takimi jak Bogdan de Barbaro, Bartłomiej Dobroczyński, Danuta Golec, Ewa Chalimoniuk, Zofia Milską-Wrzosińska, Anna Król-Kuczkowska, Paul Boom, Cezary Żechowski i Andrzej Depko, bada różne emocje, od poczucia winy i krzywdy po euforię i współczucie. W procesie tych rozmów, autorka demaskuje nieświadome przyczyny, uwarunkowania i objawy tych uczuć, oferując czytelnikom nowe perspektywy na zrozumienie ich doświadczeń emocjonalnych.

Książka jest nie tylko głęboko przenikliwym studium na temat emocji, ale jest również użytecznym narzędziem dla rozwoju osobistego, samoświadomości i inteligencji emocjonalnej. Agnieszka Jucewicz zapewnia odpowiedzi na pytania, które często zadajemy sami sobie, prowadząc nas przez serię wyjątkowych spotkań i rozmów, które są nie tylko dociekliwe, ale także spontaniczne.

Jest to publikacja, której skutki czytelnik odczuje na długo po przeczytaniu. Właściwie jest to książka, która zmienia perspektywę i nie pozwala na powrót do starych schematów myślenia. Jak stwierdził Mikołaj Grynberg: ""Nie da się przed sobą udawać, że się jej nie przeczytało."" To potężne narzędzie do samorozwoju, które z pewnością pomoże czytelnikom w poszukiwaniu głębszego zrozumienia siebie i swojego emocjonalnego świata.

Agora
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-268-3950-4

Liczba stron: 328

Format: 15.5x21.5cm

Cena detaliczna: 44,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...