Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Czy Twoje dziecko ma zdrowy kręgosłup? Bezpieczne ćwiczenia do stosowania w domu

Zdzisław Drobner

Czy Twoje dziecko ma zdrowy kręgosłup? Bezpieczne ćwiczenia do stosowania w domu

9.0

(3 oceny) wspólnie z

29,20

 

W dzisiejszych czasach wady postawy są prawdziwą epidemią wśród dzieci i młodzieży. Obciążone jest nimi ponad 50% młodych ludzi. Boczne skrzywienie kręgosłupa, czyli skolioza zalicza się do jednej z nich. Jest ona niebezpieczną i trudną do leczenia chorobą. Charakteryzuje się zauważalnym już gołym okiem, nienaturalnym skrzywieniem kręgosłupa w bok. Nie leczona szybko postępuje i może doprowadzić do: uciążliwych bólów pleców, szybszego męczenia się, ucisku na korzenie nerwowe i narządy wewnętrzne - szczególnie serce i płuca, a także do problemów z krążeniem i oddychaniem.
Zdzisław Drobner jest ekspertem w dziedzinie zdrowia, terapeutą-masażystą, a także autorem wielu publikacji na ten temat. Przez ten praktyczny poradnik wskaże Ci, jak rozpoznać rozwój skoliozy u swojego dziecka. Umożliwi Ci również zastosowanie odpowiedniego leczenia, które może uchronić je przed operacją. Książka zawiera zestaw niezwykle prostych, a zarazem skutecznych ćwiczeń, które zostały sprawdzone podczas wieloletniej praktyki Autora. Są one dodatkowo zilustrowane, by można je było samodzielnie, w pełni bezpiecznie i prawidłowo wykonywać w domowym zaciszu. W odróżnieniu od innych terapii nie wymagają one specjalnego wyposażenia ponieważ koc leżący na podłodze i dwa ciasno zwinięte ręczniki w zupełności wystarczą.
Wyginaj śmiało ciało!

Studio Astropsychologii
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-737-7533-6

Liczba stron: 168

Format: 145x205mm

Cena detaliczna: 29,20 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...