Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Dark One. Vicious Lost Boys. Tom 2

Nikki St. Crowe

Dark One. Vicious Lost Boys. Tom 2

6.4

(267 ocen) wspólnie z

24,48

 

W tej wojnie wygrany może być tylko jeden. Drugi tom niesamowitego retellingu z serii Vicious Lost Boys.

Całe życie Winnie było jak wyjęte z koszmaru. Może to dlatego, kiedy trafiła do niezwykłej, ale i niebezpiecznie mrocznej krainy, w końcu poczuła się jak w domu? Otoczona przez bosko przystojnych, ale i diabelnie groźnych Zagubionych Chłopców, na czele z ich królem, w końcu mogła spełnić wszystkie swoje pragnienia.

Na wyspie jednak nie wszystko jest pełne magii i słońca. W lesie jest coś mroczniejszego i bardziej złowrogiego. Przeciwnicy Pana jednoczą się przeciwko niemu, a on sam, choć i tak osłabiony, właśnie odkrywa, że zyskał całkiem nową słabość: pewną niepokorną, pyskatą dziewczynę, o sercu równie mrocznym jak jego własne.

Czy będzie skłonny poświęcić dla niej wszystko, o co walczy od lat?

Dark One. Vicious Lost Boys. Tom 2 autorstwa Nikki St. Crowe to pełen niepokoju i elektryzującego przyciągania retelling, w którym przeplatają się mroczne fantazje i głęboka namiętność. Seria Vicious Lost Boys spodoba się wszystkim czytelniczkom, które szukają mocnych wrażeń.

Ostrzeżenie

Ta książka zawiera sceny przemocy, opisy brutalnych i perwersyjnych praktyk seksualnych, a także elementy horroru, które mogą wywoływać niepokój. Treść książki jest fikcją literacką i nie stanowi realistycznego odzwierciedlenia tego, czym jest praktyka BDSM. Powieść ta jest przeznaczona dla dorosłych czytelników i czytelniczek.

Niegrzeczne Książki
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-832-1180-0

Liczba stron: 256

Format: 135x205 mm

Cena detaliczna: 42,90 zł

Rok wydania: 2023

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...