Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

DevOps. Światowej klasy zwinność, niezawodność i bezpieczeństwo w Twojej organizacji wyd. 2

Opracowanie Zbiorowe

DevOps. Światowej klasy zwinność, niezawodność i bezpieczeństwo w Twojej organizacji wyd. 2

55,93

 

Początkowo DevOps dotyczyło branży IT i miało zapobiegać konfliktom zespołów w ramach firmy. Dziś zasady i wzorce DevOps pozwalają na przełamanie problemów, które bez interwencji powodowały opóźnienia w dostarczaniu produktów, ich niską jakość i powiększanie się długu technicznego, a także mniejszą wydajność, rosnące niezadowolenie pracowników i ich wypalenie zawodowe. Dziś DevOps jest uważane za właściwe dla każdej organizacji, która musi zwiększyć przepływ pracy technicznej przy zachowaniu jakości, niezawodności i poczucia bezpieczeństwa klientów.

To drugie, zaktualizowane wydanie podręcznika ułatwiającego przekształcanie wewnętrznych procesów w firmie zgodnie z najlepszymi praktykami DevOps. Omówiono tu podstawowe zasady DevOps, dzięki którym zwiększa się produktywność, komfort pracy pracowników, a także zwinność, czyli zdolność do reagowania na zmiany otoczenia. Nie zabrakło też wyników najnowszych badań i praktycznych doświadczeń. W tym wydaniu uwzględniono najnowsze pomocnicze dane, jak również dodatkowe zasoby, narzędzia i techniki, dzięki którym transformacja DevOps okaże się dużo prostsza. Opisano ponadto, jak można rozszerzać zasady DevOps poza dział IT i ścisłe kierownictwo firmy - tak, aby dotyczyły całej organizacji.

OnePress
Oprawa miękka

Wydanie: 2

ISBN: 978-83-283-9686-9

Liczba stron: 512

Format: 15.8x23.5cm

Cena detaliczna: 99,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...