Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Dieta triatlonisty Pływanie, rower, bieg - odżywianie

Tom Holland

Dieta triatlonisty Pływanie, rower, bieg - odżywianie

3.6

(5 ocen) wspólnie z

34,90

 

Najlepsza pozycja na rynku poruszająca zagadnienia prawidłowego żywienia, które powinien znać każdy kto biega, czy to amatorsko czy zawodowo. Nadszedł dzień startu, do którego przygotowywałeś się miesiącami. Jednak w którymś momencie na trasie wyścigu coś idzie nie tak. Czy to niski poziom energii, czy skurcze, senność czy inny problem fizyczny – istnieje duże prawdopodobieństwo, że u jego źródeł leży nieprawidłowe odżywianie.

Dieta triatlonisty to książka która pomoże ci naprawić ten problem, prowadząc cię od pierwszego dnia treningów aż do linii mety i sprawi, że twoje ciało wespnie się na szczyt swoich możliwości atletycznych. Tom Holland i dietetyk sportowy Amy Godson omawiają najważniejsze zagadnienia związane z występem w wyścigu i decyzje żywieniowe wspomagające twoją rutynę treningową, jak również odżywianie regeneracyjne.

Jakiej diety potrzebujesz? Jakie są zalety diety bezmięsnej i diety Paleo? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz na łamach tej książki. Zarówno profesjonalni, jak i amatorscy triatloniści potrzebują napisanego w przystępny sposób przewodnika po odżywianiu i fachowej porady, która będzie łatwa do wdrożenia. Przygotuj się, by wnieść twój występ w triatlonie na nowy, zdrowszy i wyższy poziom.
Tom Holland jest uznanym ekspertem w dziedzinie fitnessu i autorem książek Przygotowanie do maratonu oraz Przygotowanie do Triatlonu. Ukończył 15 triatlonów Ironman na całym świecie.

Wiedza Powszechna
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-635-5610-5

Tytuł oryginalny: Swim bike run eat

Liczba stron: 191

Format: 20.0x20.5cm

Cena detaliczna: 49,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...