Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Dieta z sukcesem SIMPLE GLYX. Przyjazny indeks glikemiczny

Grillparzer Marion

Dieta z sukcesem SIMPLE GLYX. Przyjazny indeks glikemiczny

9.0

(3 oceny) wspólnie z

16,99

 

Słyszałeś już cokolwiek na temat SIMPLE GLYX - diecie o niskim indeksie glikemicznym?

Już ponad 1,5 miliona osób sięgnęło po książki Marion Grillparzers o diecie opartej na niskim indeksie glikemicznym
SIMPLE GLYX to dieta zalecana przez lekarzy, ponieważ już w ciągu 4 tygodni poprawia samopoczucie, stan zdrowia i wyniki badań krwi.

To dieta, która tak naprawdę nie jest dietą, ale zmianą stylu życia..

Dieta SIMPLE-GLYX jest….
Całościowa: najważniejsza reguła diety brzmi – smakować życie i jedzenie. Tylko kiedy czujemy, że coś na nas dobrze działa, jesteśmy w stanie coś zmienić w swoim życiu. Do tego potrzebujemy sposobów postępowania dla uzyskania lepszego samopoczucia i walki ze stresem. I aktywności fizycznej, którą łatwo można włączyć do codziennego życia.
Metaboliczna: jedząc mądrze wpływamy na naszą przemianę materii, więc chudnięcie staje się proste. Spożywając produkty o niskim indeksie glikemicznym regulujemy stężenie glukozy we krwi. A dzięki spożywaniu białka i niezbędnych kwasów tłuszczowych zwiększamy swoją termogenezę: kalorie uciekają przez skórę w postaci ciepła.
Smaczną dietą: nic nie jest zakazane. Przepisy są różnorodne- każdy znajdzie coś dla siebie. Od przekąsek jedzonych palcami (finger food) aż do potraw „jesz, ile chcesz”. Dla wegan i mięsożerców.
Dietą dnia codziennego: sami wybieramy co pasuje do naszego życia. A żeby wskoczyć w lekkość zmysłów nie ma nic skuteczniejszego, radośniejszego, oszczędzającego czas niż trampolina.
Dietą lekarzy: chroni serce, zapobiega cukrzycy, utrzymuje sprawność umysłu, uwzględnia problem nietolerancji pokarmowej i hamuje rozwój stanów zapalnych w organizmie.
Dla każdego: potrawy niskoglikemiczne smakują i młodym i starszym. Kobietom i mężczyznom. Osobom żyjącym samotnie i w związkach. Szczupłym i grubym. Wegetarianom i mięsożercom. Także program aktywności ruchowej jest dla każdego.
Dziecinnie łatwa: dieta oparta o IG to wiedza z 30 lat doświadczeń, pełna prostych reguł, życiowych przepisów na zdrowie, odrobiny motywacji sprowadzonych do prostego systemu kolorów świateł drogowych.
Dietą na całe życie: czujemy, że jesteśmy w formie, rozbudzeni, radośni, zdrowi… i pozostajemy przy tej diecie, czasem bardziej, czasem mniej ściśle.

Esteri
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-653-7331-1

Tytuł oryginalny: Die Erfolgsdiät simple glyx

Liczba stron: 160

Format: 16.9x23.3cm

Cena detaliczna: 29,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...