Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Do wolności od negatywności czyli jak oczyszczać swoje myśli, emocje i energię

Agnieszka Ornatowska

Do wolności od negatywności czyli jak oczyszczać swoje myśli, emocje i energię

6.7

(15 ocen) wspólnie z

14,95

 

Z ciemnej na jasną stronę życia
Nawet najwięksi optymiści miewają od czasu do czasu myśli czarne i ponure. Wszystkich nas dopadają negatywne emocje. Złość, strach, smutek to wręcz codzienność wielu osób. Co zrobić z nadmiarem negatywnych emocji? Jak sobie z nimi poradzić? Okazuje się, że jest na to sposób - najlepiej traktować je jak znaki ostrzegawcze, które Ci mówią, że coś dzieje się nie tak, jak tego chcesz.

Szkoda czasu, energii, inteligencji i zdrowia na ciemne myśli oraz związane z nimi negatywne emocje. Szkoda tym bardziej, że wszystko to można odmienić. Ciemność przekuć w jasność, negatyw zmienić w pozytyw, utraconą energię odzyskać i zwielokrotnić po to, by żyć pełniej, efektywniej i po prostu szczęśliwiej. Jak to zrobić? Z pomocą przychodzą opisane w tej książce techniki, strategie działania i medytacje, które pozwolą Ci samodzielnie decydować, o czym i jak chcesz myśleć.

A pierwszym krokiem do uzyskania wolności od negatywności jest uświadomienie sobie, że to Ty rządzisz swoim wewnętrznym światem, że tylko Ty możesz na niego wpływać...

O autorze
Agnieszka Ornatowska — psycholog, trener NLP, autorka wielu poradników z różnych dziedzin życia, między innymi Alchemii uwodzenia i Struktury duchowości. Od prawie dwudziestu lat prowadzi szkolenia, na których uczy, jak wpływać na swoje myśli, emocje, energię i skutecznie komunikować się z innymi. Więcej informacji na stronie www.ornatowska.pl.

Sensus
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-283-6953-5

Liczba stron: 102

Format: 14.0x20.8cm

Cena detaliczna: 29,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...