Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Dobranoc, Miffy!

Dick Bruna

Dobranoc, Miffy!

19,94

 

Książeczka "Dobranoc, Miffy!" autorstwa Dicka Bruny jest publikacją dedykowaną najmłodszym dzieciom do poduszki. Może być także pierwszą książeczką do nauki czytania, pisania oraz liczenia. Dzięki niej maluch dowie się, co robi króliczek Miffy przed położeniem się do snu. Zwierzątko grzecznie zjada pyszną kolację, wkłada swoją piżamkę, a także myje zęby, bierze kąpiel oraz czyta do snu książeczkę.

"Dobranoc, Miffy!" to interaktywna książeczka z oddzielnymi klapkami, które można otwierać, przekładać, co dostarcza najmłodszym wiele zabawy. Z zadaniem przekładania kart i otwierania okienek poradzi sobie nawet mały czytelnik. Ta propozycja dla najmłodszych zawiera 12 edukacyjnych kart, które z pewnością umilą czas przed snem. Będą także doskonałą formą zabawy oraz nauki czytania. Książeczka zawiera proste rymowanki i krótkie teksty, które z pewnością umilą dzieciom zasypianie. Posiada twarde karty, które ułatwią przekładanie poszczególnych stronic nawet rocznemu dziecku, rozwijając zdolności manualne, a za sprawą wkomponowanych okienek także sensoryczne. Okienka są niezwykle solidnie wykonane, dlatego z pewnością cała książeczka posłuży przez długi czas.

Książeczka "Dobranoc, Miffy!" jest niezwykle estetyczna, trwała i bardzo dobrze wydana. Jest jednym z elementów całej serii. Dużą popularnością cieszą się przygody z królikiem Miffy na dzień dobry w książeczce "Dzień dobry, Miffy!" oraz spotkania z rodziną Miffy - "Miffy, dziadek i babcia".

Format
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-667-8904-3

Liczba stron: 12

Format

Format: 130x130mm

Cena detaliczna: 29,90 zł

Rok wydania: 2023

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...