Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Dobry piesek! Jak wychować niesfornego szczeniaka

Mann Steve

Dobry piesek! Jak wychować niesfornego szczeniaka

7.7

(114 ocen) wspólnie z

25,70

 

UWAGA! UWAGA!
Jeśli jesteś „posiadaczem” psa, ta książka nie jest dla Ciebie.
Ale jeśli chcesz zostać przyjacielem i opiekunem swojego czworonoga, to witamy serdecznie!
Gryzą, psocą, merdają ogonami. Jako pierwsze witają w progu, strzegą domu, a na widok piłki z radości nie mogą usiedzieć w miejscu. Są najlepszymi przyjaciółmi człowieka i pocieszycielami. Kto taki?
Psy!
Niezależnie od tego, czy kupujecie szczeniaka z hodowli, czy przygarniacie dorosłego psa ze schroniska – przed wami długie lata wyjątkowej i pięknej przyjaźni. Pies stanie się czworonożnym członkiem rodziny, dlatego niezwykle istotne jest to, aby wasz pupil mógł radośnie, szczęśliwie i bezpiecznie żyć obok was.
Steve Mann od ponad 30 lat jest zawodowym treserem psów i behawiorystą. Do tej pory zmienił na lepsze życie ponad 100 tysięcy psów i ich rodzin. Teraz pragnie pomóc również wam.
Kontakt właściciela i psa oraz chęć zrozumienia tego, co zwierzę – to według autora kluczowe elementy dobrego wychowania szczeniaka. Za pomocą prostych i sprawdzonych technik Steve Mann pokaże wam, jak stworzyć udane relacje z podopiecznym i nauczyć go superszybkiego powrotu na zawołanie, bezproblemowego chodzenia na luźnej smyczy, doskonałych manier i wiele, wiele więcej.
Myślicie, wychowanie szczeniaka to długa, żmudna praca? Nic bardziej mylnego! To najlepsza zabawa pod słońcem!

SQN
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-812-9669-4

Tytuł oryginalny: Easy Peasy Puppy Squeezy

Liczba stron: 272

Format: 14.0x20.5cm

Cena detaliczna: 39,99 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...