Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Dogadaj się! Jak wychować szczęśliwego psa i zbudować z nim właściwą relację

Monika Rakowska

Dogadaj się! Jak wychować szczęśliwego psa i zbudować z nim właściwą relację

6.5

(13 ocen) wspólnie z

24,95

 

Zbuduj świetną relację ze swoim czworonożnym przyjacielem!

Pies dobrze wyszkolony to... pies szczęśliwy

Metod i technik psiego treningu jest wiele, chyba więcej niż psich ras. Jeszcze więcej jest rozmaitych szkół oferujących pracę z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi. Psi trening to niezwykle ważna sprawa, zwłaszcza jeżeli oczekujemy od niego więcej niż tylko nauczenia psa reagowania na komendy: Podaj łapę! Siad! Waruj! Niewłaściwe szkolenie go "zepsuje" ? może wywołać frustrację i strach, a te z kolei będą prowadzić do agresji. Odpowiednio dobrane, wzmocni psa psychicznie, zbuduje także prawdziwą więź z trenerem, sprawi wreszcie, że będzie szczęśliwym, pewnym siebie, w pełni zsocjalizowanym, bezpiecznym towarzyszem i domownikiem. Dlatego odpowiedni dobór metody treningowej to sprawa absolutnie kluczowa, jeżeli myślimy poważnie o wychowaniu naszego pupila na szczęśliwego czworonoga.

Książka, którą trzymasz w ręce, jest pozycją wyjątkową na tle innych poświęconych zagadnieniu szkolenia psów, oparto ją bowiem na unikatowym systemie Alpha Dogz. Nie komendy, a więź między trenerem i psem, nie karcenie, a pozytywna motywacja, nie łamanie psiego charakteru, a wzmacnianie pożądanych cech ? takie szkolenie sprawi, że Twój pies będzie silny, a zarazem posłuszny, pewny siebie, ale nie agresywny. Przede wszystkim zaś szczęśliwy. I o to chodzi.
Oto książka, która zrewolucjonizuje polską branżę kynologiczną!

Septem
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-283-8272-5

Liczba stron: 160

Format: 16.5x22.0cm

Cena detaliczna: 49,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...