Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Dolegliwości przewodu pokarmowego Leczenie bez lekarstw

Elena Sklianskaja

Dolegliwości przewodu pokarmowego Leczenie bez lekarstw

24,90

 

Dolegliwości przewodu pokarmowego napisane przez Elenę Sklianską, doktora habilitowanego medycyny, to kolejna książka tej autorki wydana przez nasze wydawnictwo w serii poświęconej leczeniu bez lekarstw. Dr Sklianska będąc z wykształcenia lekarzem i pracując jako naukowiec w dziedzinie wirusologii, już blisko ćwierć wieku temu zrozumiała, że leczenie pacjentów wyłącznie farmaceutykami nie prowadzi do całkowitego wyleczenia, a usuwa jedynie objawy chorób, często powodując skutki uboczne poważniejsze niż leczona początkowo choroba. Dlatego stała się wielką zwolenniczką medycyny naturalnej i postanowiła propagować te metody leczenia. Władając kilkoma obcymi językami, jeździła z wykładami po wielu krajach świata, była też w Polsce. W latach 1992–1995 pracowała jako lekarz kontraktowy na Jamajce, gdzie z wielkim powodzeniem leczyła chorych za pomocą naturopatii, uzdrawiając setki pacjentów. Po powrocie z Jamajki dr. Sklianska zaczęła pisać książki o leczeniu i profilaktyce różnych chorób metodami medycyny naturalnej. Choroby przewodu pokarmowego mają różnorodne przyczyny, objawy, metody leczenia i profilaktyki, które opisała autorka w niniejszym poradniku. Stan przewodu i jego praca są ściśle związane ze stanem całego organizmu. Jakiekolwiek zaburzenia w pracy natychmiast odbijają się na stanie zdrowia i samopoczucia, mogą też wywołać poważne choroby. Trudno byłoby znaleźć człowieka, który ani razu w życiu nie doświadczył zaburzeń w pracy żołądka lub innego odcinka przewodu, dlatego każdy powinien mieć podstawową wiedzę, która pozwoli utrzymać w dobrym stanie zarówno przewód pokarmowy, jak i cały organizm.

Aba
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-610-1255-9

Liczba stron: 208

Format: 145x205mm

Cena detaliczna: 24,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...